İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Güncel & Özgün Blog

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Site Adresi : Bilgivizyon.Net

Güncel bilgi bloğu

İstenen Fiyat : Teklif

Domain Yaşı : 0 Yıl 1 Ay ( Webmaster araç sorgulaması, kesin tarih isteğe göre öğrenilip verilir )

Sitenin açılış tarihi : 1 Temmuz 2011

Site İçeriği : Bilgisayar Televizyon'a dair güncel paylaşım bloğu. ( Sayfadan kategorileri görebilirsiniz )

Günlük Hitleri : Tıkla

Pagerank Değeri : 0

Alexa Dünya Sıralaması : 4.819.400
Alexa Tr Sıralaması : 29.357

Host vesaire satışa dahilmi : İsteğe göre dahil

Banned yediği Arama Motoru / Sponsor : Yoktur

Eklentileri teması vesairesiyle tam kapsamlı çalışır. 167 Google, 48'de Google Görsel indexi vardır.Bilgisayar ve Televizyon kelimelerinin içeriği ile oluşan Bilgivizyon domaini kullanıma çok elverişlidir gerek haber, son dakika, güncel haberler, konular, dersler akabinde çıkan yenilikler(html5vb) gibi bir çok alana uzanabilir. Açmadan önce bir çok düşüncem vardı subdomainleriyle, içeriğiyle bir numara olacaktı ancak yapmam dediğim benimsemediğim şeyi yapıyorum ve etmem söylemem dediğim kelimeyi " zamanım olmadığı için satıyorum " diyorum. Alacak kişi olursa umarım iyi değerlendirir ve eminimki iyi sonuçlar elde edecektir. Neden diyecek olursanız çıktığım teknik servisten bir , reklamcıya girdim derneklerinden, gazetesine bir çok alan ile uğraşıyorum bu yüzden satıyorum. Bilginize...

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Cevap verildi, dönüş yapılmadı.
Konu Güncel.

Ekleme: 35 lira teklifi olan arkadaş vazgeçti, alacak varsa p.m atabilir düşündüğü fiyat ile.
Acil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi