İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık günlük 30$ - 40$ gelirli site

jokerivar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi: -
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 20.000 TL
Sitenin aylık getirisi: Sadece adsense 700$ ile 1000$ arası ortalama
Sitenin açılış tarihi: 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: Ekonomi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 10-11K
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 -
Hosting dahil midir değil midir: hayır
Banlı olduğu yerler var mıdır: yok
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Wp
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır:yok

Detay vermiyorum. Ciddi alıcı var ise telefon numaramı ister arar konusuruz. Ciddi alıcı olmadıktan sonra site ismi vermeyeceğim telefonla aramanız site ismini öğreneceğiniz anlamını taşımamaktadır. TÜm sorularınızı sorabilirsiniz bende daha detaylı bilgi veririm almak isterseniz adresi veririm. Site eski sitedir. Devamlı ilgilenilen bir site. Bu alanda bukadar hit sağlamanız kolay değildir Türkiye'de. Geliştirmeyede müsaittir. Bu ay 24 günlük geliri 875$ dır. Günlük en kötü 20$ getiriyor. Bazen 50 bazen 40 ortalamaya vurunca 30 üzerinde seyrediyor.

Fiyatta bir pazarlık yoktur. Emekte vardır.
20.000 TL
İyi günler.
Satış sebebi: Okul bitiyor. Yazın Yurt dışına çıkıyorum. Gelince askere gideceğim.

sananeyli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit ne zamandır 10-11 k civarında fiyatta pazarlık şansımız varsa pm alabilir miyim

jokerivar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site 3 yıldır düzenli ödeme alıyor 3 yılın hepsinin dökümanı verebilirim. Hit olarakta yine aynı düzende devam ediyor. Zaten kendi alanındaki kelimelerde genelde önlerde ve kategorili.

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gerçekten iddialı bir siteye benziyor finansal bir gücüm olsaydı kaçırmazdım. Ekonomi alanı gerçekten çok uğraş ister ve tutturulması mesele. Bu siteyi alırsanız tahminen 12 ay içinde omortisini çıkartırsınız(Tabi bu sizin çalışmanıza bağlı)

Hayırlı satışlar @jokerivar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5