İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık haber scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t34h3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber scripti asp üzerinden yazilmis olup marez degildir veya bir kopyasi yoktur alan kisinin zevklerine göre tarasiminda degisiklikler yapilabilir..

http://www.turkiyehaberajansi.com

gereksiz insanlar kesinlikle pm yollamasinlar

PM istiyenler domain adını yazsinlar..

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşın başka satıştan bir mesajı sanırım kendi kodlaması

Kod:
haber scripti asp üzerinden yazilmis olup ***** degildir veya bir kopyasi yoktur alan kisinin zevklerine göre tarasiminda degisiklikler yapilabilir..

haberler admin panelinden manuel eklendigi gibi isteyen alicinin istedigi siteden otamatik cekmeside saglanir java script ve asp kodlamasi ile yapilmistir dizaynda istenildigi taktirde ufak tefek degisiklikler yapilir yazilim lisanslidir flashla gorsellik katilmis internethaber format yapisindadir/

http://www.turkiyehaberajansi.com/

bazı kişisel sebeplerden dolayi satişa cıkarmiş bulunmaktayiz
fiyat bilgi için pm atabilirsiniz
gereksiz insanlar kesinlikle post kasmasinlar
ciddi alıcılar için msn görüşe biliriz
script 3 kişiye satılacaktir

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu script marezdir. ve kendileri yazmamıştır bir kopyası yok dedikleride aynısı bende var ehsapta arkadaşlarından almışlar script i ve bu script i satan aynı kişimi bilmiyorum ama ben vbulletin lisans almıştım bunun arkadaşından parasını ödedim ve bana verdiği lisans ı allah bilir kaç kişiye sattı hiçbir değişiklik yapılamıyordu. neyse ki son anda kurtuldum yani bu script i almaktan vazgeçin isteyen olursa PM atmanız yeterli

t34h3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script marezdir. ve kendileri yazmamıştır bir kopyası yok dedikleride aynısı bende var ehsapta arkadaşlarından almışlar script i ve bu script i satan aynı kişimi bilmiyorum ama ben vbulletin lisans almıştım bunun arkadaşından parasını ödedim ve bana verdiği lisans ı allah bilir kaç kişiye sattı hiçbir değişiklik yapılamıyordu. neyse ki son anda kurtuldum yani bu script i almaktan vazgeçin isteyen olursa PM atmanız yeterli

kesin olmadıgın bilmedigin şeyler hakkında yorum yapmak, ve satiş baltalamak yasaktir ayrıca ben kimseye vbulten lisansi satmiş degilim lakin script aynisi sende olmuş olabilir kim bilir kimden temin ettiniz gördügünüz gibi satiyoruz alan olursada veriyoruz ayrıca pm atan arkadaslara'da script kurup verirsiniz. zaten ne zaman bir konu açsam birisi muklaka yalan dolan mualefet olmazsa olmaz kanıtın varsa ispatliycaksin insanların konularına ''bilmiyorum olabilirmi'' vb. kelimeler kurarak iş yapmak dogru degildir..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kardeşim sezer aydın mıdır nedir senin arkadaşın değil mi ?? bu haber scriptini o sana sattırmıyor mu ?? ben ondan vbulletin lisans aldım beni dolandırdı belkide aynı lisans ı kaç kişiye sattı bilmiyorum. ve bana dediği şey benim r10 ve iyinette üyeliğim yok benim yerime başkası satıyor dedi ve bu script te bende var ve bir çok kişide yani marez ve sen bunu satıyorsun..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kardeşim sezer aydın mıdır nedir senin arkadaşın değil mi ?? bu haber scriptini o sana sattırmıyor mu ?? ben ondan vbulletin lisans aldım beni dolandırdı belkide aynı lisans ı kaç kişiye sattı bilmiyorum. ve bana dediği şey benim r10 ve iyinette üyeliğim yok benim yerime başkası satıyor dedi ve bu script te bende var ve bir çok kişide yani marez ve sen bunu satıyorsun..

scripti kurup gösterirsen marez olup olmadığını anlayabiliriz.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kurulumda bir hata alıyorum onu çözemedim bir kişi bana yardımcı olur ise anında marez olduğunu ortaya koyarım..

t34h3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurulumu hata yapar cünkü sen başkasından caldin ''lamerlik'' yapiyorsun sonrada burda satişi baltalamak istiyorsun neyse konu kapatiyorum satiş sona ermiştir.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
lamerlik mi yapıyorum güldürme beni sen sezer ayhan ile iş yapmıyoermusun o demedimi sana benim iyinette üyeliğim yok benim yerime orda sat diye ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5