İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Haber sitesi taseronhaber günlük hit 1500

ameka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: taseronhaber.com
Sitenin aylık getirisi : 100-200 Lira arası ( benim yapabildiğim kadar siz daha fazlasını yapabilirsiniz )
Sitenin aktif olduğu süre: 2 Yıl
Domain başlangıç tarihi : Ocak 2011
Domain bitiş süresi :Mayıs 2013
Site için istenen fiyat : Fiyat belirleyemedim ama sunucu masrafları karşılansın yeterlidir. Kar amaçlı satmıyorum masrafları karşılayamadığım için satmak istiyorum.
Kategori: Türkiye’deki ilk ve tek taşeron işçi haber sitesidir. Bilindiği üzere Türkiye’de 486 binden olarak tahmin edilen taşeron işçilerin sendikal hakları vb. hakları olmadığından kolayca işten çıkartılabiliyorlar ve bununla ilgili gelişmeler oluyor kamu kurumlarında çalışan bilgi işlem, veri girişi elemanı, temizlik işçisi, belediye işçileri, hastane personelleri, karayolları işçileri ve sendika haberlerini yapan tek haber sitesidir.
Sitenin hit bilgisi (En az 3 ay olmalı, Son 1 ay ise gün gün gösterilmeli) : Analytics verilerine bağlantıları yeni yaptım o yüzden 3 aylık görüntüm yok lakin sadece bir günlük gelen tekil kişi sayısı bile size yeterli olacaktıt. Tekil verileri görmek için lütfen tıklayınız - benimle iletişime geçiniz forum kuralları link paylaşımını engelliyor

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2
Hosting dahil midir değil midir: Evet dahildir.
Banlı olduğu yerler var mıdır: Hayır Yoktur.
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet tasarım dahil isteyen tasarımı değiştirebilir.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: ( süre ) yazılım lisanslı wordpress’dir süresizdir.
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır:Hayır yoktur.
Satışın yapıldığı diğer siteler: ilk defa site satıyorum.
Özel notlar : Daha farklı soruları olan lütfen iletişime geçsin benimle sosyal ağlarda da aktif şekilde yer almaktadır. Facebook.com/taseronhaberleri yer almaktadır ve sayfada devredilebilir.

Google analiz tarafından alınan sadece tek günlük verilerini pdf olarak siteme ekledim şu adresi tıklayarak da görüntüleyebilirsiniz…
Ücret konusunda bir fikrim yok sadece sunucu masraflarını karşılayın yeterlidir. İsteyenler için faturalandırma yapılabilir.

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu masraflarınızı pm ile iletir misiniz?

ameka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM ile cevap gönderildi ilgilenen arkadaşlar site satış durumu devam ediyor

temp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bende sunucu masraflarınızı rica edebilirmiyim güncelse lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5