İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Haber Sitesi

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Websitesi için istenen en düşük :120tl
Adresi : www.sondkhaberleri.com
Günlük Hit : 5-15 arası ilgisizlikten
Domainin yaşı: 9 AY
Kuruluş Tarihi:2011
Pagerank Değeri: 0
Banlı Olduğu Arama Motoru Varmı:Yok
Banlı Olduğu Sponsor Varmı:Yok
Satma Nedenim: İlgisizlikten dolayı
Şekli: İş bankası havale yoluyla
Hosting dahil midir : Evet

Sitede hiçbir sorun yok sadece ilgilenemediğim için satıyorum bu siteyi 2 ay önce bu forumdan bir arkadaştan almıştım bende ama hergün içerik girecek vaktim olmadığından satıyorum, sitenin günlük tekil hiti ben aldığımda 70-80 arasıydı ama ilgilenemediğim için haliyle hitte düştü sitenin domaini çok güzel bana göre ilgilenecek vaktim olsa marka yaparım bu siteyi zaten o amaçla almıştım ama malesef ilgilenecek zamanım olmadı düşündüğüm gibi sitenin face sayfasıda mevcut onuda yeni açmıştım 255 kişi var şuan birde hosting natro da ve sınırsız özellikte alacak olana şimdiden hayırlı olsun lütfen ciddi alıcılar pm göndersinler ya da bu adresten benle iletişime geçsinler [email protected]

durucal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar
siteye içerik nasıl çekiliyor, manuel mi botlarla mı?
botlarla ise kaç tane bot var. biraz açıklayıcı bilgi verir misiniz?
tema tek mi değiştirilebiliyor mu, kategorilere alt başlıklar oluşturulabiliyor mu vb.

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhabalar
siteye içerik nasıl çekiliyor, manuel mi botlarla mı?
botlarla ise kaç tane bot var. biraz açıklayıcı bilgi verir misiniz?
tema tek mi değiştirilebiliyor mu, kategorilere alt başlıklar oluşturulabiliyor mu vb.

Merhaba siteye içerik bot ile ekleniyordu fakat botu kaldırdım "copy paste" görevi gördüğü için şuan içerik manuel olarak ekleniyor tabi isterseniz siz bir bot alabilirsiniz, tema tek ama biraz css bilginiz varsa düzenleyebilirsiniz isteğinize göre ya da bir webmaster arkadaş bulup düzenletebilirsiniz, kategorilere alt başlık oluşturulabiliyor diğer ayrıntılarda konuda mevcut varsa başka sorunuz buyrun sorun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5