İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hazır Dedicate

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bir dedicatesini satıyor 20 gun süresi var ve ilan vermemi istedi dedicate özellikleri

amd 3200 2 BG ram 80gb hdd yurtdışında bulunuyor datacenter

ödeme gününün dolmasına 20 gun bulunmakta ve istenilen fiyat 110 ytl dir
aylıkta 140 dolar istenmektedir.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu makinede 200 site barıdnırılıyordu çoğuda forum sitesi tr de kendi bağlantımızı aldığımız için makine boşta kaldı sağlam makinedir sadece25 gun boş kalmaması için veriyoruz

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baris iyi hos diyorsunda soru işaretleri birakıyor verdiğin özellikler bari hangi Datacenterda onu bellirtte netlik kazansın.

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam şimdi güzel oldu ilgilenen arkadaşlar için makina fiyatı uygun görünüyor.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Bahsettiğiniz özelliklerin doğru olduğuna emin misiniz ? FDCservers'ta AMD 3200 sunucu bulunmuyor. 3000 ya da 3100 olmasın ?
2. Eğer böyleyse bile fiyatın 140 $ olduğuna emin misiniz ? Biz Türkiye'deki en büyük bayileri olduğumuz halde bu fiyata mal edemiyoruz böyle bir sunucuyu.
3. Sunucu Linux ise aşağıdaki komutları uygulayıp ya da Windows ise donanım özelliklerine ait ekran görüntüsü alarak çıktıları gönderirseniz yazınızın en net şeklini alacağına inanıyoruz.

cat /proc/cpuinfo CPU bilgilerini gösterir
free -m Ram bilgilerini gösterir
df -h Disk bilgilerini gösterir
cat /etc/redhat-release İşletim sistemi bilgilerini gösterir

Bu komutları öğretmek amaçlı değil, kolaylık olması açısından yolladım.

Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5