İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık HİTLİST Scripti (Acil)

E

E-Yazilim

Misafir
acil olarak (3 gün içinde özellikle) elimdeki hitlist scriptini satıyorum. Hiçbir sitede kullanılmadı şu ana kadar bu script. Önceki alıcısıyla ilgili çıkan sorun nedeniyle scripti isteyene satıyorum.

Script Aardvark Topsites PHP 5.0.2'nin modifiye edilmiş halidir.

Demo: http://www.funcep.com/toplist
Fiyat: Anahtar teslim 65 YTL ;)

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitverene baya benziyor...fiyat biraz daha inmeli bencede

E

E-Yazilim

Misafir
Fiyat 65 YTL oldu.
Rosende teklifin için çok teşekkür ederim arkadaşım.

E

E-Yazilim

Misafir
tiryakiforum.net' Alıntı:
Çalıntı...............

burda milletin yalakalığını yapmana gerek yok!
Ben r10 da konuya açıklama getirdim ama konuyu sildirmiş eleman. Kendisini Türk İnternetinin Allahı sanan elemanlara yalakalık yapmak sana bi b.k kazandırmaz.
Ben bu scripti bir elemanın isteği üzerine hitveren e benzer şekilde yaptım. kendisi scripti almayınca bu şekil kaldı elimde. İlgilenenler için belirtiyorum;
İsteğinize göre tasarımda oynama yaparım sorun değil. Bu şekilde alınacak diye bir şey yok.

R

reisabi

Misafir
burda milletin yalakalığını yapmana gerek yok!
Ben r10 da konuya açıklama getirdim ama konuyu sildirmiş eleman. Kendisini Türk İnternetinin Allahı sanan elemanlara yalakalık yapmak sana bi b.k kazandırmaz.
Ben bu scripti bir elemanın isteği üzerine hitveren e benzer şekilde yaptım. kendisi scripti almayınca bu şekil kaldı elimde. İlgilenenler için belirtiyorum;
İsteğinize göre tasarımda oynama yaparım sorun değil. Bu şekilde alınacak diye bir şey yok.

tasarım çalmak kadar benzetmek de bi suçtur...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Babandır lan yalaka doru konuş asabımı bozma.Adam para vermiş yazdırmış kim olursa olsun fark etmez sende aynısını yapıp 85 YTL ye satmaya çalışıyosun.Ben bugün başkasının hakkını savunmassam birgün gelip benim scriptimide ÇALARSAN başkasıda benim hakkımız savunmaz.Herkes sessiz kalır böyle konulara.Ozaman sen yazdır 500 YTL ye biz onu 100 YTL verip çaldıralım sonrada satalım.

Adam istedi diye ona benze yaptım diyosun ozaman sadece ona sat yok almadıysa kendin kullan niye çoklu kişilere satıyosun Sana sadece YUHH... diyorum adam gibi konuş yalaka malaka noluyo ölee...........

Birgün senin scriptininde aynısını yaparlar ozaman buraya konu açarsın görürüz senide öptüm.

Saygılar..

E

E-Yazilim

Misafir
tiryakiforum.net' Alıntı:
Babandır lan yalaka doru konuş asabımı bozma.Adam para vermiş yazdırmış kim olursa olsun fark etmez sende aynısını yapıp 85 YTL ye satmaya çalışıyosun.Ben bugün başkasının hakkını savunmassam birgün gelip benim scriptimide ÇALARSAN başkasıda benim hakkımız savunmaz.Herkes sessiz kalır böyle konulara.Ozaman sen yazdır 500 YTL ye biz onu 100 YTL verip çaldıralım sonrada satalım.

Adam istedi diye ona benze yaptım diyosun ozaman sadece ona sat yok almadıysa kendin kullan niye çoklu kişilere satıyosun Sana sadece YUHH... diyorum adam gibi konuş yalaka malaka noluyo ölee...........

Birgün senin scriptininde aynısını yaparlar ozaman buraya konu açarsın görürüz senide öptüm.

Saygılar..

Senle köpek gibi konuşmak gerekiyor anlaşılan,
Ulan çakal; yine söylüyorum yalakalık yapma millete. Adamın kankası gelip benden aynısı istedi yaptım diyorum. Benim yaptığım scripti'de bu adamlar marez'e düşürdüler. Ama noldu biz onlar gibi ALLAH olmadığımızdan konu kapandı gitti. Ama sorsan millet o adamlara saygı(!) duyuyorlar. Saygıları da senin ki gibi saygı. Olayı mahalle karısı kavgasına çevirme. Ben olayı olduğu gibi anlatıyorum burda. Angut! Tasarım değişir diyorum sen lafların sadece senle ilgili olan veya yalakalık yapabileceğin kısımlarını okuduğundan bu şekilde yanıt verebiliyorsun. Bu mesaja da cevap ver de altta kalma ok?
Eşşek sıpalığı yapmaya gerek yok. Bizim yaptığımız scriptler ortada. Adam benden gelip aynı tasarımı istiyorsa ben yaparım. Ama scripti aynen çalıp satarsam olay değişir. Tasarım adamın kendi etik sorumluluğu. Adam karalamak kolaydır. Ama burda işi yapan ben olduğumdan g.t altına giden de ben oluyorum..

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bence bu kadar uzatmaya gerek yok sakin olalım sonuçta o stili beğenmiş yapmıştır arkadaşı suçlamaya gerek yok normalde zaten bir çok kişi bakıyor bir site sitenin görüntüsü hoşuna gidiyor tamamen aynısı olmasa kendi kafasına göre yapıyor bence bu çalmak çırpmak değil esinti sadece saygılarımla..

E

E-Yazilim

Misafir
GizliKral arkadaşım düzgün tutumun için teşekkürler.
Çalıntılık derecesine gelen tasarımlar da isteyen oldu ve yaptım. Ama bu müşterim olan adamın isteği, benim değil. Ben aynısını yapıp buyrun arkadaşlar şu kadar para dersem ben hırsızım. Ama müşteri bana gelip şunun aynısını istiyorum derse ben emireriyim. Başka diyecek sözüm yok.

Kimi elemanlar da hem burada hem de r10 da aynı şeyleri zırvalayıp duruyorlar. Maksatları belli olan mesajları okuyunca insan sinirleniyor. Seviyesiz mesajlarımdan dolayı özür dilerim, KULLANICILARDAN. Başkasından değil...

Konu dağıldı yine sayelerinde. Scripti isteyen arkadaş varsa fiyatı ilk mesajdaki gibi 65 YTL. İstenen renk düzenini ve tasarımı uygulayabilirim, tasarım kafaya takılmasın kimsenin. Script düzenlemeleri tarafıma aittir. Aardvark'ın modlanmış halidir.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lan gerizekalı öküz laflarına dikkat et. Allah olmak lafıda noluyo gerizekalı .Ben kendi görüşümü söyledim sen öküz gibi atladın angut ! demekki bitaraflarına batıyo demekki çaldınki bukadar yadırgadın sus konuştukça batıyosun dangalak.

E

E-Yazilim

Misafir
Sen ne kadar laf anlamaz bir adamsın? Köpeğe anlatsam köpek bile bir kere havlar eywallah derdi. Yavşaklık yapıp Allah kelimesini koz olarak kullanma. Otur forumunla uğraş, üstüne vazife olmayan işlere karışma. Sana 30. defa söylüyorum; yukarda neden tasarımların aynı olduğuyla ilgili gerekli açıklamayı yaptım. Sen hala çakal gibi beni karalamaya çalışıyorsun.
Sen sıç, bokunla oyna ok?

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alloo sakin olun bea ne oluyoz terbiyesizlik yapacaksınız MSN denen ortama gecin terbiyeli olalım günde bu forumu kac kişi okuyo kendinize saygımnız yoksa bize olsun bare allah allah...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söliyeceğim sözlerin arkası kesilmez ama biliyorumki nekadar küfürde etsem hakaretsem etsem yaptığının karşılığı ödenmez forumdakilere saygım var o nedenle küfürlerimi içimden ediyorum.Sende nekadar edersen et yaptığın ibneliği örtmez iyi akşamlar..

Forumdaki diğer arkadaşlardan özür dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5