İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık hoş alışveriş scripti

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar elimde bir script var bunu satmak istiyorum kesinlikle "w a r e z" degildir. Parası verilmiş bir scipt yani bu scipt ben yazmadım bir yer yazdı paket halinde satıyordu bizde müşterime aldım ve ben baya bir düzenleme yaptım tasarıda ve müşterimden bu siteden hakkım olanı alamadım. o yüzden tasarımı degiştirerek bu sistemi satıcam ( bakın bu sistemi ben yazmadım başak bir yer ayzdı) sonra bana yok bu nedne yok o nedne var diye sormayın sade geliştirilmeye uygun bir scirpt suan isteyen varsa satabilrim tasarıyı degiştirebilrim.. "pm" atarsanır örnek sayfayı göstere bilirim. başka bir projede kullanmak isteyen varsa uygun fiyata verecegim. Sonuçta ben bu sistemis atın aldım ve istediğim gibi degişiklik yapabilrim yani

Bu paket asıl yapımcısında fiyatı host + sisitem 275 ytl satıyor..

her projeye uygun bence yani normail alışveriş sitesi shop sitesi vs...

örnek : pm atınız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5