İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık host

muratdemirtas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aşşagıda yazdığım özelliklere sahip hostu 1200 tl ye satmak istiyorum 30 aylık süresi var 2016 ocak 8 e kadar

ve yine aşşagıdaki özelliklere sahip 1 yıllık hostingi 350 tl ye satmak istiyorum ikisinden birini satmam benim için yeterli olacak ürün piyasanın altındadır isteyen araştırabilir. benim sadece paraya ihtiyacım var yoksa satmazdım. iletişimi forumdan mesaj atarak, facebook adresimden https://www.facebook.com/KypBlnc?ref=tn_tnmn
yada arayarak sağlayabilirsiniz tel: 0531 899 53 86

host alınan şirket : megaholdings, güvenlik açısından hiç bir sorun çıkmayacagı konusunda temin ederim, heklenme ihtimaline karşı şirket binlerce kez heklense bile yeniden sıfır olarak yenileyebilir sitenizi.
ödeme planı ise iletişime geçtiginiz taktirde konuşulur.

Genel özellikler
- Domain Adı (.com/.org/.net/.biz/.info)
- Sınırsız Web Sayfası
- Sınırsız E-postalar
- Sınırsız Alt Domainler
- Sınırsız Veritabanı Depolaması
- Sınırsız Depolama
Destekledigi programları ve Bazı özellikler
- Kullanıcı dostu CMS ( bir CMS içerik oluşturma, içerik kontrolü ve düzenlemeyi kolaylaştırır)
ASP
ASP.net
PHP
MySQL veritabanı
Ön sayfa hosting
Günlük yedekleme
kontrol paneli
24 izleme
FTP hesabı
Günlük virüs saptaması
Sınırsız bant genişliği
Sunucu özellikleri
Windows 2003 R2 Enterprise8
Core işlemci: Intel Xeon 3,2 GHz
8GB Hafıza RAM
2 GB bellek hot swap5 TB Muhafazası
32 genişletilebilir TP
E-posta özellikleri ;
POP3 hesapları
Antivirus
spam filtresi
E-posta yönlendirme
Otomatik cevaplama
Posta listeleri
Tatil mesajı

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting hangi firmadan sağlanıyor ve firmanın devir hakkında herhangi bir kısıtlaması varmı ? gibi bilgileri verirseniz ziyaretciler için daha iyi olur.

ve ödeme yöntemleriniiz belirtmeyi unutmayınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5