İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hosting Firması

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, geçtigimiz günler'de Türkiyede iyi bir derece yapmış 8-9 yıldan beri aktifligini koruyan bir sunucu firmasından iş teklifi alınca ilk başta nasıl olur diye düşünsem bile hayatımın teklifi oldugu için redetmek istemedim ve kabul ederek iş'e başladım yaklaşık 3-4 günden beri ilgili şirkette çalışmaya başladım gayet memnunum ve bi sorun yok lakin bu seferde binbir emek ile kurdugum sitemin işlerini aksatmaya başladım bende karar verdim bu firmada sabit olarak çalişacagım gibi gözüküyor en azından sağlam bir kariyer başlangıçım oldu sitemin / sunucusunun tüm özelliklerini yaziyorum ilgilenen kişiler özelden ulaşabilir :)

Sadece Web Sitesi ile ;​

symbol-check-icon.png
Alan adı ile birlikte
symbol-check-icon.png
128 bit güvenlik sertifikası
symbol-check-icon.png
5 farklı ödeme kanalı ( banka, kredi kartı, mobil ödeme, ttnet faturası, paypal )
symbol-check-icon.png
Ys belgesi ile ilgili başvuru 7 ay önce yapıldı aralık ayında tib'in aktif olması ile belgeler verilecek.
symbol-check-icon.png
Pagerank değeri : 0
symbol-check-icon.png
Alexa : 443.00

Not : Tema olarak anadizinde html bir tema mevcuttur. Gerçektende güzel premium bir tema müşteri paneli olarak ise tekrar premium bir tema whmcs alt yapısı mevcuttur.

Sadece web sitesinin fiyatı = 175 tl

Herşeyi ile birlikte ;​

symbol-check-icon.png
Alan adı ile birlikte
symbol-check-icon.png
128 bit güvenlik sertifikası
symbol-check-icon.png
5 farklı ödeme kanalı ( banka, kredi kartı, mobil ödeme, ttnet faturası, paypal )
symbol-check-icon.png
Ys belgesi ile ilgili başvuru 7 ay önce yapıldı aralık ayında tib'in aktif olması ile belgeler verilecek.
symbol-check-icon.png
Pagerank değeri : 0
symbol-check-icon.png
Alexa : 443.00

+ Sunucu özellikleri

symbol-check-icon.png
İşlemcisi : i7 4770
symbol-check-icon.png
4 işlemci sayısı
symbol-check-icon.png
Ram : 8 gb ddr3
symbol-check-icon.png
HDD : 80 GB SSD
symbol-check-icon.png
Limitsiz Trafik
symbol-check-icon.png
İzmir Lokasyon
symbol-check-icon.png
Litespeed web server (ömür boyu)
symbol-check-icon.png
Türkçe cPanel
symbol-check-icon.png
Yüksek güvenlik & performans

Sunucuda yüksek güvenlik ve performans vardır kesinlikle herhangi bir shell üstünden komut çaliştirmamaktadır. Aynı zamanda müşteriler aldıgı tüm hizmetleri müşteri panelinden yönetebiliyorlar. hosting aldılar hizmetlerimden tüm yönetimini yapabiliyorlar.

Komple herşeyi ile birlikte = 350 tl

Satın almak isteyenler bana özelden yada skype adresimden ulaşip detayları ve sitenin linkini alabilirler.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderdim ilginiz için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5