İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hp Cep bilgisayarı

EuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar telefonumu satıyorum,cep bilgisayarıdır:)içinde windows mobile işletim sistemi vardır,dokunmatik ekrandır 1 yıl garantisi devam etmektedir,faturasıyla kutusuyla yollanıcaktır,
Model : hp ipaq rw6815
Ciddi alıcılarla msn yoluyla görüşüp resimler yollanıcaktır.(resimlerin boyutları cok byük oldugundan sayfa yavaslamaması açısından koymadım)
İstedigim fiyat ; 375 ytl
Özellikler

Ağırlık (gr) : 140 g
Ekran Özellikleri : 2,7 inç iletimli TFT, 65K renk, güç tasarrufu moduna sahip LED aydınlatması
Bağlantılar : Entegre WLAN 802.11b, Bluetooth® 1,2, IrDA / GSM/GPRS/EDGE
Aksesuar bağlantıları : Hafıza Kartı Yuvası : Mini SD / 4 bitlik mini SD türü bellek standart
Video Fonksiyonları : Kamera LED ışıklı tümleşik 2 Megapiksel HP Photosmart Fotoğraf Makinesi, 1600 x 1200 çözünürlük, JPEG ve 3 GP format
Boyut(mm) : 5,8 x 1,9 x 10,2 cm
CPU Teknolojisi : PXA 272 - 416 Mhz
RAM Kapasitesi : 128MB ROM sürekli depolama için kullanılabilir.64MB SD RAM - (192 MB Toplam ROM) 1GB a kadar sertifikalı.
İşletim Sistemi : Pocket PC Microsoft Windows Mobile 5.0, Phone Edition
2 gb hafıza kartı içindedir..

Temiz e65 ile takas olabilir,yada e66 varsa üstüne bi miktar daha ücret verilip takas edilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5