İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hp Marka Diz Üstü

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HP OMNİBOOK X16200
Genel Özellikleri
P4 1024x768
512 ram
56K FAX MODEM (PCMCIA)
2 PCMCI YUVASI
2 USB PORT
PİL
Orjinal şarj adaptörü
20 Gb Hard Disk
Orijinal XP Backup Cd
Orijinal Dvd Rom Okuyucu
Şu ara paraya sıkışık olduğumdan dolayı satıyorum açılış fiyatım 500 ytl en iyi teklif verene satılacaktır. Ürün garanti kapsamında değildir, garanti zamanı dolmuştur.
Tüm Orjinal CD'leri ile verilecektir.Taşıma Çantası Yoktur. Özellikle ANKARA içi düşünüyorum fakat ankara dışınada gönderim yapabilirim kargo ücreti müşteriye aittir. Ayrıca elimde ki notebook hp nın en iyi sağlam makinesidir.İşim gereği devamlı yurt içi yurt dışı gittiğim için bu modeli seçtim çok sağlamdır.
Yanında İNCA wireless Modem ve Airties Wireless USB hediye ediyorum.
NOT : Sadece satın almak isteyen arkadaşlar pm atsın veya buraya mesaj yazsın.Gereksiz mesaj atmayın.

NOT : Sadece satın almak isteyen arkadaşlar pm atsın veya buraya mesaj yazsın.Gereksiz mesaj atmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5