İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık ingilizce flash oyun scripti

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: Demo Adresi
İstenen fiyat: 50 ytl
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Flash oyun scripti, Asp.Net ile kodlanmıştır.
Lisans bilgileri: 1 domain için kullanılabilir. + 2 ci bir domainde kullanılmak istenirse 25 ytl daha ödeyerek bu hakka sahip olursunuz...
Lisans sonlanma zamanı: ömür boyu
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: tamamen script tarafımdan kodlanmıştır, bir problem yoktur.

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Kendim için kodlamıştım siteyi biraz sermaye ihtiyacım var o nedenle satışa sunmak istedim...
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): yok

Satıcının eklemek istediği notlar:

Site şu haliyle ingilizce dir. Türkçeye çevrilebilir.

6 reklam alanı vardır, dilenirse eklenebilir. Adsense v.b hiç farketmez.

Url rewriting yapılmıştır. bazılarımız buna seo da diyor :)

Resimlerin Altarnet textine otomatik oyun adı yazdırır.

yönetim panelinden

Kategori ekle Düzenle Sil
Oyun ekle sil düzenle
Reklam Ekle Düzenle Sil (şu anki demoda yok hosta atmadım daha onu)

Oyunları ister kendi serverınız ister başka yerde tutun farketmez

Sadece ilk 2 Kategori çalışır, diğerlerine oyun eklemediğim için sayfa bulunamıyor der, hata var demeyin. 1 tane oyun olsa o kategoride hata vermez fakat oyun ekleyecek vaktim yok şu an.

oyunlar demo sitesi olması amaçlı eklenmiştir 15 oyun daha çok oyunda site kendini gösterecektir.

Kurulumda ben yaparım

Asp.net'ten anlamam diyen olursa yardımcı olurum nerde neler var gösterdiğim zaman zaten phpden daha kolaydır :)

Tabiki kodlarımıda vermiyorum kodlarım .dll şeklindedir.

w-areze düşme ihtimalide yoktur.

Ciddi alıcı varsa huseyinersoy84[at]hotmail.com eklesin ...

Fiyatı düşük olmasının tek sebebi var Asp.Net dediğimiz zaman kimsenin ilgilenmemesi

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir script fiyatı da çok uygun.almak isterdim lakin hazır DB li bir script arıyorum.iyi satışlar.

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir script fiyatı da çok uygun.almak isterdim lakin hazır DB li bir script arıyorum.iyi satışlar.

db olayı olsa elimde entegre ederdim malesef yok.

script 50 ytl 50ytl de birine verdiğinizde baya bi oyun eklettirebilirsiniz. forumda bu tarz konu oyun ekleyen kişiler var. db olsaydı zaten 50 ytl de az olurdu script için sanırım. teşekkürler

scripte arama özelliği eklenmiştir. istenirse aramalrı kayıt ettirip son arananlar yapabilirim. index açısından.:)

url rewriting özelliği geliştirdim. daha anlamlı urller haline getirdim.

istenen herhangi bir eklenti kodlarım. geliştirmeye açık.

asp.net host da sağlayabilirim. vps'den.

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin aslı hocam ben portal tarzı seolu sağlam birşey arıyorum.elimde toplama scriptlerle yaptığım bir portal var portal sayfası html ile yaptım.admin paneli olmadığı için konu eklemede zorlanıyorum.piyasadaki scriptlere baktım kimisinin seosu yok kimisi çok pahalı kimisi de php...ASP'den şaşmamayı düşünüyorum işin açığı...çünkü toplama scriptlerim hep ASP windows host kullanmam gerekiyor.ama bu seferde php scriptler hata veriyor.

Anladığım kadarıyla siz bu işi profesyonel yapıyorsunuz elinizde asp portal scripti varmı? Bir diğer sorum ise aspx sayfaların googlede indexlenme performansı nasıl acaba? malum hep adsense kullanıyoruz.cevap için teşekkürler...!!!

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin aslı hocam ben portal tarzı seolu sağlam birşey arıyorum.elimde toplama scriptlerle yaptığım bir portal var portal sayfası html ile yaptım.admin paneli olmadığı için konu eklemede zorlanıyorum.piyasadaki scriptlere baktım kimisinin seosu yok kimisi çok pahalı kimisi de php...ASP'den şaşmamayı düşünüyorum işin açığı...çünkü toplama scriptlerim hep ASP windows host kullanmam gerekiyor.ama bu seferde php scriptler hata veriyor.

Anladığım kadarıyla siz bu işi profesyonel yapıyorsunuz elinizde asp portal scripti varmı? Bir diğer sorum ise aspx sayfaların googlede indexlenme performansı nasıl acaba? malum hep adsense kullanıyoruz.cevap için teşekkürler...!!!

hocam msn gel elimde bi haber scripti vardı bakarsın ona bir.

asp.net ile yaptığım daha önceki haber scripti indexlenmesi çok güzeldi seo olayıda istediğiniz şekilde kişiye özel seo yaparız.

mesela bu oyun scriptini demo göstermek amaçlı bu orionbilisim.net adresine attığım tarih bu konuyu açmadan 5 dk öncedir.

googleda indexlenmeye başlamış bile 2 günde

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:orionbilisim.net&btnG=Google'da+Ara&meta=

burdan görebilirsin. güzel bi domainle güzel bi indexleme yapar.

son olarak herkes php derken asp demeniz sevindirdi beni :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5