İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

- Satılık - ingilizce Flash Oyun Sitesi

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
- Satılık - ingilizce Flash Oyun Sitesi -For Sale-

Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: www.gameier.com
İstenen minimum fiyat:150 ytl
Sitenin açılış tarihi:6-7 ay oldu tam olarak emin değilim
Kategori, sitenin içeriği nedir:flash oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link:http://extremetracking.com/open;reloads?login=gameier
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: sciriptin lisansı yok scriptten para almıyorum. sadece tasarımından alıyorum. bunun dışında tüm içeriği ile satılıktır.
Hosting dahilmidir: 1 ay siteyi barındırabilirim.
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:hayır
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var.
PR değeri varsa linki (opsiyonel):4 http://livepr.raketforskning.com/?u=www.gameier.com
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):**
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):**
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):**
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):31 ekim 2006 saat: 00:00

Satıcının eklemek istediği notlar:
Site yaklaşık 3 aydır kapalı.Yaşadığım bazı sorunlar nedeniyle kapatmak zorundan kaldım. Kapanmadan önce ortalama 2000 yabancı tekil hiti vardı. 2 hafta önce siteyi tekrardan açdım. Paraya ihtiyacım olduğu için satmak istiyorum.
Sitenin scriptinin lisansı 59$ alıcak olan arkadaş lisansını alıp kullanabilir. onun için scripte para istemiyorum tasarımıyla birlikte verilecektir.
Sitedeki flash oyun sayısı 81 dir. Fazla oyun eklemedim sadece kaliteli oyunları seçip ekledim. İstenirse piyasadaki oyunlardan 200 kadar ekliyebilirim.

not:satış açık arttırma usulü olucaktır minimum artış 1 ytl dir. Hemen al fiyatı yoktur. son teklif :31 ekim 2006 saat: 00:00 verilebilir.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hiç teklif verilmediğine göre kimsenin ilgisini çekmedi sanırım :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgileniyorum msnden görüşebilir miyiz pm atıyorum

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Site tekrardan satışa sunulmuştur. Fiyatı sabit 150 ytl olarak belirlenmiştir. Açık arttırma şeklinde satış sonlanmıştır. ilk 150 ytl verene site devredilecektir.

Not: Kısa sürede peşin banka havalesi olarak yapıcak arkadaşlara öncelik tanınacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5