İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık ingilizce site pr 3

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi:www.sellebuy.com
İstenen minimum fiyat:100 ytl
Sitenin açılış tarihi: mayıs 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: auction (açık arttırma)
Günlük hit sayısı, kaynak link: hiti düşük
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: sınırlama yok
Hosting dahilmidir: değil ancak anlaşabiliriz.
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: yazılım GPL
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Vakitsizlik
PR değeri varsa linki (opsiyonel):pr3
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaktim olsa hepsi olur ve satmam zaten. hiç bir şey olmadan pr 3 oldu. olsa ne olur diye sen düşün

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya satıcı ben alıcı isen fiyat bu. değilsen geyik mi yapıyon.hazır kurulu site. ne yani. 10 ytl ye mi verelim. :). insanlar PR3 siteye 5 ytl den reklam veriyor.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadarını bende kurarım bişe yok hazır script domaine at içi tam takır kuru bakır. 100 ytl iste ne güzel istanbul be 10 ytl bile etmez www.newistanbulguide.com script el emeğim gel ben sana bunu 10 ytl ye vereyim içeriğide var hemde kendiniz kandırmayın arkadaşım zaten kimsenin alıcağınıda sanmıyorum :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak onlar sadece bir kodu 5 ytl ye ekliyorlar. bu ise bir site farkındaysan. ayrıca bu tarz bir sitede boş içerik doldursam ne kadar işine yarayacak? Elimde aynı scriptin % 80 türkçeleştirilmişi de var. istersen.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak onlar sadece bir kodu 5 ytl ye ekliyorlar. bu ise bir site farkındaysan. ayrıca bu tarz bir sitede boş içerik doldursam ne kadar işine yarayacak?

gel ben sana pr 4 site günlük 250 tekil hit site vereyim 100 ytl hem içerik var hem pr4 hemde ingilizce

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gel ben sana pr 4 site günlük 250 tekil hit site vereyim 100 ytl hem içerik var hem pr4 hemde ingilizce

siteden haberim var. daha önce link değişimi yapmıştık. emeğine diyeceğim yok ama o tarz çalışmalar içinde değilim. Ayrıca o kadar kolaysa rehberle (guide) uğraşacağına böyle bir şey aç 250 tekilde para kazanmaya başlarsın.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar kolay kardeş kafama koyduğumu kodluycak bilgim var kodlarım site senin sat 100 ytlye ama karşılığında aldığın paranın hakkını ver 100 ytl ye boş site zaten alanda olmaz ki

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site aslinda bytuncayındı ben ondan satın aldım sağolsun arkadas her konuda yardımcı oluyor sıkıştığımızdada yardimlarını esirgemiyor eğer siteyi kendim yaptım dersem ve böyle anlaşılırsa emeğe haksızlık etmis olurum...

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online sayıları doğrumu

0 AUCTIONS 2 REGISTERED USERS 12 USERS ONLINE Oct 10, 2006 13:42:41

hit gelirmi siteye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5