İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık iPhone 4s 16GB - 0 ürün - Genpa Garantili

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iPhone 4s 16GB 1600 TL. - 0 ürün Turkcell'den alınmıştır...

Pazarlık payı yoktur, lütfen şu fiyatı veririm vs. şeklinde pm atmayınız.

Geçen yine konu açmıştım ama resim olmadığı için konu kirlenmişti ve boş mesajlar atılmıştı, bu yüzden yeni başlık açmayı doğru buldum + fiyatta da indirim yaptım.

Ürün Hakkında
Ürünü aldım kutusundan çıkarıp resimleri çektim ve geri koydum kutusuna. Kesinlikle jelatini, telefonun arka kapağı vs. açılmamıştır.

Bu ürün internette 1.750 TL'den başlıyor. Akakce üzerinden en ucuz sitelere bakabilirsiniz. Bu fiyata bulmanız imkansızdır.

Turkcell'den alındığı için GENPA garantisi vardır. Ürünü acil para ihtiyacım için satıyorum. Gebze'den el teslimatı yapılır.

Sanalpazar 'da satış fiyatı 1680 TL olur. Peşin fiyatına 12 taksit seçenekleriyle alabilirsiniz ancak Sanalpazar'da işlemler 3-4 gün sürüyor, paranın hesaba geçmesi vs. Acil ihtiyaç olunduğundan peşim ödeme yapanlara öncelik verilecektir.

9chjj.jpg

9chkk.jpg

9c23b.jpg

9c23y.jpg

9c24g.jpg

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
satılmıştır konu kapatılabilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5