İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık kalite domainler

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterrifo' Alıntı:
Nez bu kadar tarif edecek kadar kaybettimi popüleritesini? :D Gülşen yokken Nez vardı ama ..... Yine de iyi bir tarif. ;)
:D belki bilmezler ben açıkça tarif ediyim dedim

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bu kızın adı nehize kalkan mıydı yoksa nezihe kalkan mı?
ben mi yanlış biliorum acaba..

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbiden ya o nehize kalkan değil arkadaşım nezihe kalkan ;)

D

discoface

Misafir
bende o halil mutlu değil mutsuzdu dicektim :p ama satış p.ç olmasın diye demedim :)

G

Geveze.at

Misafir
arkadasim,
ICANN yasalarini hic okudun mu? Okumadiysan ben sana türkcem yettigi kadar biraz bahsedeyim. Uluslararasi internet yasalarina göre tm olan domainleri alamazsin. Yani onlarda first come, first serve slogani gecerli degildir.
Simdi diyeceksin halil mutlu trademark mi? Degil ama ICANN diyorki,
kisi isimleri öncelikle kendilerine verilecektir. Bununla demek istedigi, eger halil mutlu seni dava ederse domain i elinden alir. Eger ismin halil mutlu ise o baska tabi.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir kural ancak ülke domainlerinde geçerli.
Yoksa bugün Hülya Avşar başta olmak üzere her ünlü kendiadı.com kullanabilirdi. Madonna bile yıllardır bunun mücadelesini veriyor ama nafile....

.com domaini herkes alabiliyor. O yüzden satışa boşuna su sıkmanın anlamı varmı bilmiyorum.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
arkadasim,
ICANN yasalarini hic okudun mu? Okumadiysan ben sana türkcem yettigi kadar biraz bahsedeyim. Uluslararasi internet yasalarina göre tm olan domainleri alamazsin. Yani onlarda first come, first serve slogani gecerli degildir.
Simdi diyeceksin halil mutlu trademark mi? Degil ama ICANN diyorki,
kisi isimleri öncelikle kendilerine verilecektir. Bununla demek istedigi, eger halil mutlu seni dava ederse domain i elinden alir. Eger ismin halil mutlu ise o baska tabi.
yasa dediğin nedir ki dava etsin halilmutlu beni:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5