İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Kaliteli Birinci Sınıf Domainler - Bu Fırsatı Kaçırmayın

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada Hosting Hariç Sadece Domainler Satışa Sunulmuştur. Bilginize Arz Ederim. Eğer mevcutta domain üzerinde site varsa ayrı ayrı veya birlikte alış taleplerinizde değerlendirilecektir.

Önemli Not: Teklifiniz varsa PM atınız yoksa lütfen kaç para istersin nekadar eder gibi sorular göndermeyiniz. bu tip teklif içermeyen sorularınız cevaplanmayacaktır.

Site adresi : Giris (nokta) net
Site için istenen fiyat : Teklif alınacak en yüksek teklife verilecektir. Lütfen Pm atın.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Webmaster, Genel, İnternet
Domainin kayıt tarihi: 2002-01-14
Hosting dahil midir: Hayir
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Site ile ilgili Not: bu site 2006 - 2007 sezonunda pr4 dizin sitesi olarak türkiyenin bir numaralı dizin sitesiydi. daha sonra çok hit gelmeye başlayınca bandwith sorunları nedeniyle kapatıldı. google dostu çok kaliteli bir domaindir. her işe uygundur.

Site adresi : Baslat (nokta) net
Site için istenen fiyat : Teklif alınacak en yüksek teklife verilecektir. Lütfen Pm atın.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Webmaster, Genel, İnternet
Domainin kayıt tarihi: 2003-06-17
Site ile ilgili Not: Sitemiz 2003 yılında web hosting firması olarak faaliyet göstermekteydi. Bünyesinde bir çok site barındırmış ve google dostu bir site olmuştur. Her işe uygun çok amaçlı bir sitedir.

Site adresi : MedyaTakip (nokta) net
Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber, Basın Yayın, Medya
Domainin kayıt tarihi: 2004-11-24
Site ile ilgili Not: Site 2004 yılından bugüne medya takip sitesi olarak faaliyet göstermiştir. Sitemiz Pr3 olup hala aktiftir.

Site adresi : Buy4 (nokta) net
Kategori, sitenin içeriği nedir: E-Ticaret , b2b, b2c
Domainin kayıt tarihi: 2005-03-22
Site ile ilgili Not: sitemiz 2005 yılında google adsense den para kazanmak için kurulmuştur. zamanında 5bin dolar civarı getirisi olan bir sitedir. eticaret işi için kullanılabilecek nadir sitelerdendir. Türkçesi: Satınalmak için anlamındadır.

Site adresi : ForDeal (nokta) net
Kategori, sitenin içeriği nedir: E-Ticaret , b2b, b2c
Domainin kayıt tarihi: 2008-04-12
Site ile ilgili Not: Hala aktif olan sitemiz yurtdışında satış yapan eticaret sitelerini tek site altında toplyan nadir bir arşiv sitesidir. Türkçesi: Anlaşma için anlamındadır.

Site adresi : TezOdev (nokta) com
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim, Ödev Sitesi, Tez Arşivi
Domainin kayıt tarihi: 2004-10-24
Site ile ilgili Not: sitemiz 2004 yılından 2008 yılına kadar ödev sitesi yardımcı site olarak faaliyet göstermiştir. eğitim sektöründe kaçırılmayacak bir domaindir.

Site adresi : RegTo (nokta) com
Kategori, sitenin içeriği nedir: Domain Kayıt, Register, İnternet, Seo
Domainin kayıt tarihi: 2004-11-15
Site ile ilgili Not: Sitemiz yabancı domain kayıt firma sitesi olarak 2004 yılında açılmıştır.

Site adresi : Odevci (nokta) com
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim, Ödev Sitesi
Domainin kayıt tarihi: 2003-12-13
Site ile ilgili Not: Sitemiz 2001 yılından beri eğitim sektöründe olup heryere ekli çoğu dizinlerde yer almaktadır. çok güçlü bir destekleyici sitedir.

Site adresi : Odevrehberi (nokta) com
Domainin kayıt tarihi: 2005-09-29
Site ile ilgili Not: Sitemiz 2005 yılından beri eğitim sektöründe olup heryere ekli çoğu dizinlerde yer almaktadır. çok güçlü bir destekleyici sitedir. Pr2 değere sahiptir.

Site adresi : Acilodev (nokta) com
Domainin kayıt tarihi: 2005-06-15
Site ile ilgili Not: Çok kaliteli hala aktif olan sitemiz pr3 olup çoğu dizinde yer almakta ve arama motorlarında kategorisindeki kelimelerde ilk sıralarda yer almaktadır. Tekliflerinizi 40bine yakın ödeve sahip hazır ödev sitesi dahil veya sadece domain olarak yapabilirsiniz.

Site adresi : OdevKutusu (nokta) com
Domainin kayıt tarihi: 2007-03-14
Site ile ilgili Not: Eğitim ödev sitesi.

Site adresi : UcuzTeklif (nokta) com
Kategori, sitenin içeriği nedir: E-Ticaret , Hergün bir Ürün Sitesi
Domainin kayıt tarihi: 2007-12-28
Site ile ilgili Not: Sitemiz hala aktif olup hergün uygun fiyata bir ürünü müşterilerine sunmaktadır. Pr3 değere sahiptir. Siteye eklenen tüm ürünler aynı gün google tarafından indexlenip ilk sıralarda yer almaktadır. Siteye tekliflerinizi ister sadece domain ister herşey dahil olarak verebilirsiniz.

Site adresi : UcuzTakip (nokta) com
Kategori, sitenin içeriği nedir: E-Ticaret , Hergün bir Ürün Listeleme Sitesi
Domainin kayıt tarihi: 2008-02-07
Site ile ilgili Not: Sitemiz ucuzteklif sitelerini desteklemek amacıyla kurulmuş olup bütün ucuzteklif sitelerini anlık arşivleyen bir sitedir. Siteye tekliflerinizi ister sadece domain ister herşey dahil olarak verebilirsiniz.

Site adresi : Dirz (nokta) org
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizin sitesi
Domainin kayıt tarihi: 2006-06-19
Site ile ilgili Not: Dizin sitesi olarak 2006 yılında açılmıştır.

Site adresi : AllOf (nokta) org
Kategori, sitenin içeriği nedir: B2b, B2c, Genel Site
Domainin kayıt tarihi: 2006-06-19
Site ile ilgili Not: Genel bir sitedir. Türkçesi: Herşey İçin manasındadır.

Site adresi : Ornek (nokta) org
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Site
Domainin kayıt tarihi: 2005-04-14
Site ile ilgili Not: Her iş için kullanılabilecek tam bir örnek teşkil eden sitedir.

Yineliyorum arkadaşlar teklifiniz varsa PM atınız yoksa lütfen kaç para istersin nekadar eder gibi sorular göndermeyiniz. bu tip teklif içermeyen sorularınız cevaplanmayacaktır.

Şimdiden gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Ayrıca varsa burada yer almayan bizimle alakalı her türlü teklifinize açığım.

Kolay Gelsin

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guzel domainler var , aklinizdan gecen fiyat araliklarini pm olarak atabilirmisiniz, sadece .Com ve .Net olanlari

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
com ve net domainler için aklınızda biçtiğiniz fiyatları acil pm atarmısınız..

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekliflerinizi pm atabilirsiniz en yüksek teklifi verene vereceğim istediği domainleri. teklifler geliyor teşekkürler.

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes teklifini sunsun yazıcam onuda her domaine teklif gelmedi daha

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
herkes teklifini sunsun yazıcam onuda her domaine teklif gelmedi daha

Gelenlere yaz bari.
Belki ben daha önce teklif gelmiş olan domaine bir teklif yapacam.
Nereden bilecem ki kimin ne kadar yaptığını?
Ciddi alıcıyım belki, ama kimin önceden ne kadar teklif yaptığını bilmediğimden düşük teklif yapma olasılığım var.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Doldurulması zorunlu alanlar
Domain adresi:
İstenen minimum fiyat:
Domain kayıt tarihi:
Banlı olduğu sponsor varmı:
Banlı olduğu arama motoru varmı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:
--
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):

Domain fiyatı teklife göre ise, her birine 1 YTL teklif veriyorum.
Teklifi beğenmezsen satmamak gibi bir durum var mı? Minimum fiyat dahi vermemişsin...

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açık arttırma usulu satış yapsam dediğiniz ço kdoğru ama arkadaşlar kapalı teklif usulu satış yapıyorum bu nedenle yazmıyorum oraya ancak bir hafta sonra en yuksek teklif veren arkadaşları yazacağım ancak konuyu saptırmaya yönelik mesajlar atmayın lütfen kaldı ki tekliflerinizi buraya yazmanızı istemedim PM olarak atın demiştim konu buraya kadar nasıl geldi anlamadım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi