İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Kız Oyun Sitesi Oyunsue.com [Açık Artırma]

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar paraya sıkıştığım için oyun sitemi satıyorum özgün içerik ve kendi kodlamamdır herhangi bir şifreleme sistemi kodlar arasında yoktur. Toplam 900 oyun bulunmakta. Günlük tekil 300 - 400 arası hafta sonları ise 400 ile 600 arasında değişmektedir.

[PHP,AJAX,Jquary,MySQL]

http://www.oyunsue.com

Tasarım ve kodlama tamamen bana aittir admin paneli ve görüntüleri eklenecektir.

Yaklaşık bir yıldır yayındadır site ne yazıkki işlerden dolayı ilgilenemediğim ve paraya sıkıştığım için satıyorum pagerank 2 ve bir çok alt sayfasıda pageranklıdır. Hazır scriptlere benzemez isteidğiniz değişikliğini anında yapabilirsini template motoru yoktur daha hızlı çalışmaktadır. PHP yi biraz bilen için inanılmaz fırsattır birde bot yanında verilecektir..

Herhangi bir banlı olduğu reklam ortaklığı yoktur..

Hemen Al Fiyatı : 1200 TL.

Açık Artırma Başlangıç Fiyatı : 700 TL.

20 Nisan Salı Günü En Yüksek Teklifi Verene Domain ve Dosyaları İle Transfer İşlemini Başlatacaz..

Admin Paneli Hakkında Bilgi..

Oyunlar ana kategorilere ve alt kategoriler şeklinde sıralanmıştır isterseniz bir oyunu direk ana kategoriye istersenizde alt kategorisine ekleyebilirsiniz böylece daha çok sayfa ve aramada kolaylık olacaktır. Oyun upload sistemi veya curl ile direk sunucuya çekme gibi özellikleri yer almaktadır.İsterseniz oyunları iframe olarakta sisteme ekleyebilirsiniz zaten sitede bir çok özellik mevcuttur değerlendirin inceleyin derim.

Benzer webmaster forumlarındada konu açılmıştır.

adminpanel.png

oyusnue.png

Fomoco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam baltalamak gibi olmasında hite göre fiyat çok çok pahalı geldi bana

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
.....
Açık Artırma Başlangıç Fiyatı : 700 TL.
20 Nisan Salı Günü En Yüksek Teklifi Verene Domain ve Dosyaları İle Transfer İşlemini Başlatacaz..
...
20 Temmuz olmasın? Ya da eski bir konu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi