İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık komedi mizah sitesi

CaSt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi : TrKomedi.Com - Komedi, Komik Resimler, Komik Videolar
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı):250 YTL
minumum artış : 10
Hemen Al Fiyatı= 350 YTL
Sitenin aylık getirisi: Günlük 1,00-1,50 $ arası
Kategori, sitenin içeriği nedir: Komedi,Mizah
Günlük hit sayısı, kaynak link: Günlük ortalama 400 civarı
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: site 2007 de kurulmuştur pr3
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Not : script full seo uyumludur komedi kelimesinde 2.sıradadır komik resimler komik videolar kelimeside 4 ve 5 sayfalarda 3-4 adet pr5 link aldım ve baya link kastımbu kelimelerde dahada yükselicektir garanti verebilirim acil paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum.

mlekor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba msn adresinizi özel mesaj atabilirmisiniz ciddi alıcıyım

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
birşey sorucam bu script marez değil miydi r10 da baya bir tartışıldı bu herkes bunu satmaya çalışıyordu yanılıyorsam söyleyin lütfen.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
script için konu değiştirmedim sadece söyledim bir çok görmüştüm ama isimlerini unuttum hatırlarsam yazarım. neyse gereksiz bir tartışma oldu yöneticiler mesajlarımı silerse sevinirim

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu scriptin ilk sahibi mizahsi.com un sahibi aykut isim bir arkadaştı sitesini kapattı oda scriptinide ben almıştım 2007 yılından itibaren kullanıyorum başkada kim kullanıyor bilmiyorum varmı örnek göstericeğin bir site ? ben zaten lisanslı falan da demedim script için konuyu değiştirmene gerek yok

Doğru söylüyor. Scriptin ilk sahibi mizahsi.com un sahibidir. script üzerinde benimde bir iki editim olmuştu kendisine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi