İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık legalpara domaini ? ( Veya fiyat öneriniz )

E

eyciey

Misafir
www.legalpara.biz domainini aldım. Bilinen bir kelime ve 1. sınıf domain. Sizce site açarsam mı yoksa satsam mı bana daha yararlı olur ? Görüşlerinizi bekliyorum

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma da .biz ters uzantı, isim olarak güzel ama extension iyi değil.

umudunu kırmak istemem tabii, sağlam forum sitesi olur bundan

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm..

ne alak .biz ters uzanti simdi ?? mp3.biz bosda olsa almazmiydin ? bence ters duz degil, normal bir domain hemde hos bir domain bence..

besiktasliyiz.biz :) gibi cok guzel domainler cikiyor.

@eyciey kardes, bence uygun bir fiyat gelirse sat derim ama senin kafandaki bir fiyat gelmezse siteyi aktif et derim bence.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim çok aranan, listelenen ve jenerik olunca uzantının pek önemi kalmadığı oluyor. mp3.ca mp3.us gibi tabi legalpara ne kadar popüler o tartışılır.. aynı şeyleri bende düşünüyorum eyciey bende legalpara.org'un sahibiyim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi açarsan trademark konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

E

eyciey

Misafir
hzgroup@zeynelkoc' Alıntı:
isterseler el koyabilirler

showtv.net vardı. Adamlar dava açmıştı bunun sahibine. Hiç bir şey olmadı. Hem tescilli marka olunca .com.tr alınabiliyor. Diğerleri doluysa satın alması lazım.

N

naber?

Misafir
eyciey' Alıntı:
showtv.net vardı. Adamlar dava açmıştı bunun sahibine. Hiç bir şey olmadı. Hem tescilli marka olunca .com.tr alınabiliyor. Diğerleri doluysa satın alması lazım.
o domainin sahibi pek anlamaz bu işlerden :D

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tescil olayı çok farklı birşey. elimde 3,4 seneden fazla süredir bulunan başka tm domain de var. sen googlebaba.com diye site açıp logoyu kopyalar welcome to google yazarsan olanlar oluyor. gerçi bu tür siteleride başka amaca hizmet yapınca ne kadar getirisi olur. ama ön savunma için bence siteye küçük bir link ve en altta bir şu şunun logosudur, bu buna aittir derseniz fazla kırmazlar kalbinizi :)

P

postmodern

Misafir
'legalpara' toplumda kullanılan bir isim. Trademark olayı sökmez içiniz rahat ola...

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
'legalpara' toplumda kullanılan bir isim. Trademark olayı sökmez içiniz rahat ola...

dedigin dogru. Milli Piyangop domaini elinden almak isterse eger dersinki ben legalpara ya girmeyi cok seviyorum surekli legalpara ya giriyorum bu benim en dogal hakkim diyip domainini kurtarirsin merak etme ve zaten MP nin umurumda degil bir cok web sitesinde legalpara ile ilgili sayfalar var adam isterse o sayfalarida kaldirtabilir :) bu tip siteler legalpara icin cok iyi reklam ve daha cok kar demektir.

E

eyciey

Misafir
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki ortalama sizce kaç para eder ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5