İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık legalpara sitesi

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.legalpara-tahmin.com u satmaya karar verdim. Satışı teklif usulüyle yapacağım yani fiyatı ilgilenenler belirleyecek. Talep beklediğim gibi çıkarsa satacağım.

Domain dmoz.org da yasakpara ve qumar kategorisinde kayıtlıdır.
http://dmoz.org/World/Türkçe/Eğlence_ve_Yaşam/Oyun/yasakpara_ve_Kumar/

Dmoza google toolbar prlerinin güncellenmesinden 1 gün önce kabul edildi.

Sitenin ortalama tekil hiti günlük 250 civarı. Ziyaretçi sayısı oldukça değişken. Çok maç olduğu günler bazen 1 günde 1000 kişi girdiği oluyor. Bazen de sadece 100 kişi giriyor. Ama ortalama dediğim gibi 250.

Site istatistiklerine buradan bakabilirsiniz:
http://www.zirve50.com/cpakontrol
id=39
şifre=demo

Sitedeki yazılım; haberleri, lig puan durumlarını ve maç programını düzenli olarak güncelliyor. Yani sizin müdahale etmenize gerek yok.

Lütfen, benden 1 ytl çalışır ya da 5 ytl çalışır gibi komik rakamlar verecekseniz bu başlık altına yazmayın. Ortamı boşu boşuna germiş olursunuz.

Sitedeki yazılımın düzgün çalışabilmesi için hostunuzda cron desteği bulunmalıdır.

Yazılım satın alan kişinin hostuna tarafımdan kurulacaktır.

Domain 10/03/2005 te alınmış olup transfer için gereken 2 aylık süre yarın dolmuş olacak.

Toolbar page ranki her ne kadar önemli olmasa da onu da yazayım. Google toolbar pageranki 3.

E

eyciey

Misafir
Umarım satarsın güzel domain. hemde .com lu :) Benim domani beğenmemişlerdi :)

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop profilindeki msn adresini ekledim. Bekliyorum.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkinizi de ekledim listeme. Ben de yazayım buraya MSN : erkolan[at]itu.edu.tr

K

kazanc11

Misafir
valla ucuza gitti be cpa kardes neyse alan ark lar hayılı olsun cok güzel site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5