İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık link ekleme sitesi.

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: xarama.net
Sitenin açılış tarihi: 2007-08-05
Kategori, sitenin içeriği nedir: link ekleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: 1K bile değil
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: TUM içerik
Hosting dahilmidir: Taşıyana kadar musade edilir.
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: free script.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Siteyi açtığım günlerde ilk iki ayda siteyi "arama motoru" kelimesine 7. sıraya kadar yükselttim. başka sitelerime vakit ayırdığım için bu siteyi isteyen birine verebilirim. istenirse yine birinci yapılabilir bu site

artı sitenin içerisinde 4 ayrı teması var. sadece bu temasını türkçeye cevirebildim.

fiyatı 30 ytl den açıyorum. teklif verildikten 10 saat sonra satış bitecektir.

teşekkür ederim.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site eklerken kodunuz bulunamadi diyor. bazi site sitelerinde de gormustum.. Ama nedense bulunamadi diyor ama kod var kayitli verilen linkte,..

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/home/xarama/public_html/templates/Groovy/style/main.css klasörüne chmod değeri 777 olması gerekiyordu düzelttim. şimdi site eklenebiliyor. uzun zamandır bakmıyordum siteye. bayada linkler birikmişti:D

neyse satış devam ediyor.

erhangulsum arkadaşım inan scriptin adını bilmiyorum. scripti vermeye gelince sadece ftpde olan dosyalar kaldı elimde. o zaman yabancı bir siteden almıştım. ama bilindik bir script sarı teması hoşuma gittiği için seçtim.

sistemguru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@erhangulsum
scriptin ismi PHP Link Directory v3.1.0,
bu versiyonu ücretli ama versiyon 2 ücretsiz olarak dağıtımı yapılıyor bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi