İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Lisansı AWBS(süper tasarımı ile)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşım bari kendi tasarımım deme , uyarlamam de buz gibi moster bu.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenizin altında awbs resellerı simgesi var. Ama reseller değilsiniz. Bu lisans nerden alındı? Aldığınız yere transfer edilebilir mi diye sordunuz mu?

Aklınızda bir fiyat yok mu? Template lisanssız mu yoksa satın mı aldınız?

Ben yakından inceledim google sağolsun :D Lütfen aklınızdaki fiyatı pm atar mısınız.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
awbs diye eklemiştim o resmi fakat awbsreseller değilim dikkat etmedim.Lisans turkcehosting awbsreseller bayisininden alındı.(http://www.awbs.com/awbsresellers.php).Sistemde domaine lisanslıdır fakat istedigim zaman değiştirebilirim.
template=ben+awbs default template+google+fireworks

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Satılık Lisansı AWBS(süper tasarımı ile)

Bu tür başlıklara ne gerek var arkadaşlar düzgün şekilde satılık awbs li site dene bilir.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Zararın neresinden dönersen kardır arkadaş öyle bir şey ilgi çekiceğine daha kötüye götürür :) Umarım satarsın iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5