İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Motorola MPX200

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendime baska bir telefon aldigim icin motorola mpx 200 satmaya karar verdim..

Kutusuyla beraber vericem.icinde bilgisayara baglamak icin usb kablosu, sarj aleti, 512 mb hafiza karti ayridca ben ona smartphone 2003 isletim sistemi kurdum normalde 2002 dir..

istedigim fiyat 130 ytl pazarlik yapmalayalim lütfen

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence mükemmel bi telefondur alıcak arkadaşa hayırlı olsun... keşke sıfırı olsada onu alsam..

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimki bozuldu garantiye verdim amerikaya yollamışlar sıfırını verecekler
@programcim biraz daha detay verirmisin garanti bittimi devam ediyormu çizik falan var mı, arkadaşlardan almak isteyenler var da ve hangi şehirdesin

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 yillik garantisi var su anda hala devam ediyoo...

cizik her tel de oldugu gibi biraz var..ama az yane..

istanbuldayim

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti süresi bakmam lazim tabi ama sanirim cok uzun bi sure kalmadi..

telefon babalar gibi calisiyor yane...

Gökhan~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski kullandigim telefon.tam bir smartphone.kesinlikle tavsiye ederim.divx izlemek cok zevkli ;) ozelliklere göre fiat çok çok iyi durumda..eğer 1-2 hafta daha beklerse ben alabilirim bu telefonu :) hayirli satislar.

R

*reyeskane-

Misafir
Tüh ya, 1 ay önce nerdeydin :( günlerce aradım piyasada yok.. bir tanesi 270 den satmaya çalıştı :D gittim se w550i aldım. memnunum ama mpx200 süper tel bence

R

*reyeskane-

Misafir
sıfırını bulamadım ki.. adamda onu bildii için o fiyattan vermeye kalktı (sanırsam :D )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon yaklaşık 1 sene önce piyasadan kalktı... telefonun değeri 1 milyardı ve üretim durduruldukdan sonra fiyat 280e kdr indi... tek problem şarj problemidir bunuda yedek pille çözersiniz... en son güneş şarj kiti yapmışlardı mpx için :D

ayrıca telefonunu garantiye veren arkadaşa bi tavsiyem var eğer telefon 30 gün içinde gelmezse direk genel müdüre (motorola türkiye) bi mail at anında ilgileniyorlar.. öbür türlü aylarca bekliyebilirsin ama garanti sözleşmesine göre max 1 ay izinleri var...

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
henüz 1 ay dolmadı bende takip ediyorum
her hafta arıyorum
zaten bana ayın 20 sine kadar yani 30 iş günü dolmadan gelecek dediler
bekliyoruz öyle

A

Amanha

Misafir
ben mpx 200 kullanıyorum ve değiştirmeyi hiç düşünmüyorum telefonun güzel özelliklerinden biri usb den şarj olması ufak bi data kablosu var cüzdana sığıyor

digital fotoğraf makinasından telefona resimleri aktarabiliyorsunuz programları için mpx.gen.tr yi öneririm baya birşey mevcut

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resim aktarmak özellikleri yanında 0 kalır şuan arkadaşın sattıgı telefonla (wm2003 güncellemesi yapılmış) .net programlama yapabilirsiniz.. vs vs geniş bilgi için bende mpx.gen.tr yi öneririm... (unutmadan elinizde bi mpx200le otobüsde uçuş modunda yani simkart devre dışıyken insanların telefonunuzu kapatın laflarına kulak asmadan film izlemek ayrı bi zevk:D ) aghhh eski telefonum keşke 0 ı olsada alsam...

R

*reyeskane-

Misafir
Ben bir arkadaşıma söyledim ankarada haber verecek bana o da arıyordu..

R

*reyeskane-

Misafir
bu tel yakın bir arkadaşıma gitsin istiyorum , ki arasırad otlanayım :D emin ol senin kadar bende müşteri arıyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5