İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık MP3 sitesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

zeynelkoc

Misafir
____________________________________________________________________________________
Aylık 120.476 Tekil 538.802 Çoğul hiti olan MP3LERIM.COM ve THEMP3KING.COM Satılıktır.

Serverda bulunan mp3lerin tagları http://www.themp3king.com olarak değiştirilmiştir. isterseniz wget ile serverdaki arşivi kendi serveriniza çekip uğraşmadan devam edebilirsiniz. Serverimizda 404 adet 1.5 GB Büyüklüğünde Mp3 bulunmakta.

İlgilenenler ö.m. atsın veya irtibata geçsin.
____________________________________________________________________________________
MAIL : [email protected]
MSN : [email protected]

Saygılar..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat olarak ne düşünüyorsun?

(MSN'de sorun olmasa oradan konuşacaktım ama maalesef :()

H

hitmp3tr_com

Misafir
kardeş bende hitmp3tr_comu satmayı düşünüyorum

sen neden satıcaksın ben askere gidecem o yüzden :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu site sırf benim yüzümden satılıyor, çünkü işlerimin yoğunluğu yüzünden scripti bitiremedim, istenirse o scripti de satabiliriz(Kodlaması % 75, Tasarımı % 30 bitmiş durumdadır).

W

wglinkmanager.com

Misafir
slmlar

mp3lerim.com ve themp3king.com siteleri için istediğiniz rakam nedir?

birde sitenizin detaylı istatistiklerine nasıl ulaşabiliriz..

siteniz ziyaretçileri umarim popup link değişiminden gelmiyordur?

öyle ise hiçbir anlamı yok çünkü?

birde http://www.hitmp3tr.com adresinin ziyaretçi sayısı nasıl?

onunlada ilgilene bilirim...

ok?

http://www.wglinkmanager.com - SEO Araçları
http://www.winnergambler.com - vegas Rehberiniz
http://winner.hit-logo-ringtone.com - Melodiler, Java oyunlar, Resimler
http://winner.hot-cell.com - eg-zotik Cep Logo,Oyun ve Videolar

H

hitmp3tr_com

Misafir
acaba fiyat olarak ne söylesem diye düşünüyorum. Ama satabileceğimi pek sanmıyorum şimdi çıkar 100 milyon der millet :)

H

hitmp3tr_com

Misafir
sitemin hiti şu anda günlük tekil 1500 civarında. hemde hiçbir link çalışmamasına rağmen.

linkler çalışırken bu sayı otomatik olarak yükseliyo :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
wglinkmanager.com' Alıntı:
siteniz ziyaretçileri umarim popup link değişiminden gelmiyordur?
öyle ise hiçbir anlamı yok çünkü?

Sitemizden popup acılıyor fakat bu değişimi için değil(parasını ödedi açıyoruz kardeşim o kadar....) yani bir nevi reklam.

bize popup açan bir site şu anda yok. (bildiğim kadarıyla)

ps: zeynel gelince ara beni, özel konular var abi..

M

malatyasporlu

Misafir
zeynel niye satıyosun ? bu siteye çok emek verdi şahidim.... sanırım neoobe sevgisi ağır bastı... alacaklara tarafsız bir yorum: bence bu piyasanın en iyi 4-5 sitesinden biri (bence)

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diger 4-5 site hangisi malatyalı peki??

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site açılalı 1 ay olmasına rağmen Günlük tekil hiti 1500' e ulaşan, jenerik bir isme sahip olan chatturk.com adlı siteyi satıyorum dediğimde oha yuh, çüşş, burada kimse böyle bir para veremez, paket yapta eve gönder gibi cevaplar yazılmıştı, Zeynel kardeşte o gün açılan konuda birkaç yorumda bulunmuştu. muzikonline.com ve mp3indir.net domainlerini de aynı başlıkta yayınlamıştım.

Ama ben saygısızlık etmem emeğe. Hoş bir site yapmış, emek vermişsin.

Ama ben merakla bu site için kaç para isteyeceğini bekliyorum. Bakalım oha yuh çüşş denecek bir fiyat mı isteyeceksin sen de...

Burada bir çeşit e-ticaret yapıyoruz. İnsanlara yuh çüşş dememek gerek. Nazikce ilgilenmiyorum demek daha mantıklı değil mi sizce. Herkes herşeyi almak zorunda değil. Ben burada bir hizmet ya da malı satılığa çıkarır üstüne 50 milyar yazarım. Bu benim insiyatifim. Mutlaka yorum yapmak isteyen pahalı bu kardeşim der geçer, dimi?

Hepimiz bu piyasanın içindeyiz. Geçmişte benim bu forumda açtığım konuyu oha yuh, paket yap bilader diye b.k eden insanlar bugün kendileri site vs satıyor. Gereksiz iki yorumunuz yüzünden iyinet forumu takip eden insanlar gereğince ilgilenmediler sattığım site ve domainlerle...

Ama işinizi b.k etmeyeceğim. İnşallah satarsınız.

Ama kaç para istediğini yazarsan sevinirim. İnsanlar da sorup duruyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
şu anda sitenin istatistiklerine www.themp3king.com/webstat üzerinden bakabilirsiniz

Siteyle yeterince ilgilenemediğimiz için satıyoruz başka bir nedeni yok
şu anda iyinette yaklaşık 2500 tekil hiti bulunuyor fakat bu çok sağlıklı bir rakam değil webservis ise 3500 civarı gösteriyor.

2 domain için 350 milyon düşünüyoruz.

Z

zeynelkoc

Misafir
hitmp3tr_com siteni satacaksan başka bir konu aç orada sat burası dikkat edersin bizim konumuz!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm mp3 siteleri satılacak galiba umarım satarsınız hayırlısı olsun arkadaslar :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hafta sonunda herşey belli olacak süre hafta sonu bitiyor.....

Z

zeynelkoc

Misafir
Sunu belirtmeyi unutmuşum daha ilk ayında google pagerank ını 4 olarak belirlemiş sanırım bunu da göz önünde bulundurursunuz...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
@chatturk

istediğin fiyatı belirlemek senin insiyatifin ama bir mp3 sitesini 50 milyara satabilmek için gerçekten "büyük" bir site olmalı hemde çok büyük.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece örnek verdim. Elbetteki büyük fiyat. Ama böyle bir fiyat belirlemiş olsa bile mal sahibi buna yorum yapan kişi senin yaptığın gibi sadece "çok pahalı" demeli. Oha, yuh , paket yap gönder vb. yorumlar gereksiz. Bunu anlatmak istedim. Bu şekilde gereksiz yorumlar yapılarak geçmişte bir site ve domain satışı baltalanmıştı, o yüzden yazdım. Adamın almaya niyeti yok ama sırf iki laf edeyim, laf sokayım diye işi b.k edilmişti de :)

Burada satılan mp3 sitesinin fiyatı zaten sahibi tarafından açıklandı: 350 milyon. Bir mp3 sitesine sahip olmak isteyen için normal bir fiyat. İyi şanslar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5