İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık MP3 sitesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

BizimMP3

Misafir
adam iyi hit yaptırdı gidiyor ve normalin üstyüne performansları var tebrikler.

Bence yabancılaştır ve siteyi 1000 $a satabilirsin. Biraz yabancı MP3 e ağırlık ver.
Hatta bende yardımcı olabilirim.

Bence de 300 iyi bir ücret ve satılmalı.
Saygılar.

B

BizimMP3

Misafir
Yani ilgi görmemesi gerçekten kötü. Türkiye'de ne para eder bilmiyorum. Bence 300 milyona veya yabancılaştıırp 1000$ a bile satabilirsin.

Daha sonra adsense ye yönelik yanbancı siteler kurmalısın bence. Network gibi. Sticks sana bu konuda yardımcı olabilir. Bu şekilde gayet iyi kazanabilirsiniz.
İyi çalışmalar.

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma uzun süredir siteyi takip edemiyorum ancak ben siteleri satın almak istiyorum ve bu başlığı yeni gördüm istediin fiyatıda verebilirim eğer halaa ilgileniorsan cevap yazabilirmisin ...

Z

zeynelkoc

Misafir
görüşelim fakat fiyat burada yazdığım fiyattan daha yüksek olacaktır çünkü hitimiz ve bu piyasadaki yerimiz değişti

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Pekala bi fiyat söyle ozaman .1 ayda ne değiştiyse ona göre bir fiyat söyle bende ilgilenip ilgilenmediğimi söylerim oké ? Neyse cwp bekliyorum ...

Z

zeynelkoc

Misafir
MP3lerim.com scripti 100$
mp3lerim.com domaini 750$
themp3king.com domaini 750$

hosting yoktur

sitedeki mp3lerin hepsinin tagları mp3lerim.com themp3king.com olarak ayarlanmıştır domaini aldığınız taktirde wget ile hostumuzdaki 500 mp3 ü kendi hostunuza geçirebilirsiniz

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel bunu he rzaman soyluyorum ben turkıyede domain ne olursa olsun para etmıyor hocam çunku turkce oyle bır dılkı nereye çekersen oraya gidiyor mp3lerim.com satıyorsun mesela adamda alıyor mp3l3rim.com... gibi :D o yuzden benım elımde kanka.net var yıllardır en fazla aldığım teklıf 500 $ ki her gun herkesın kullandığı bir kelıme yıllardır kapalı ama buna rağmen bile ayda 800 - 1000 tekıl gırıyor...

Z

zeynelkoc

Misafir
görüşlerinize saygılıyım türkiyede domain işinin de yapılmadığını biliyorum

benim istediğim fiyat bu verebilen varsa versin alsın yoksa alsın başka bir domain tutturmaya çalışsın

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey iyi güzelde adam sadece küçük bi yorm yapmış b kdr agresif olman gerekmez bence..

Z

zeynelkoc

Misafir
yoo agresif değilim sadece açıklama yaptım

ayrıca lütfen ilgilenenler mesaj atsın mesajlara bakıyorum çoğunun konuyla hiç alakası yok

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya 350 milyondan 750 $ a atladın zeynel biraz fazla değişti fiyatlar ancak icqm 8720222 msnim [email protected] eğer daha cazip ve ilk rakama daha yakın bir teklif verebilirsen benimle iletişime geçebilirmisin.

Z

zeynelkoc

Misafir
7500 tekili olan bir site için 350 milyon sence de çok komik bi rakam olamzmı??

senin teklifin ne kadar buradan yazarsan sevinirim

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ikisine birden 500 milyon verebilirim senin isteklerin yanında komik bi rakam ama teklifim bu bide ilk başta ikisini birden 350 milyona veriyordun neden bukadar çok çabuk değiştirdin fikrini anlıyamadım
100 dolara sattığın script hangisi ???

Z

zeynelkoc

Misafir
sitede görmüş olduğun script
(www.themp3king.com/trk.php)
fiyat değişimindeki bu kadar artışın sebepleri hem isminin çok duyulması hemde başta fiyat verirken çok düşük bir fiyat verdiğimi anlamam

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiorm ben iki domaine birden 500 milyon verebilirim en fazla kusura bakma neyse sana kolay gelsin o zaman

Z

zeynelkoc

Misafir
mp3lerim.com için 250$ teklif eden oldu

iki domain için 500 milyon olmaz ama 750$ da pazarlık payı da mevcut ona göre
istersen görüşelim msn adresim yazıyor

Z

zeynelkoc

Misafir
diğer konuyada yazdığım gibi siteleri satmaktan vazgeçtim

ne olursa olsun biz bu işi sonuna kadar yapacağız.

Konu kapandığına göre kilitliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5