İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Muhteşem Domain

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Baslatalım bakalım :)
10 tl
Artırım son tekliften ne zaman sonra biter?

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kusura bakmayın onu yazmayı unutmuşum.
Bir de başlangıç 10 tl en az 12 tl vermelisiniz :)

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yarın sabah 9'a kadar teklif gelmezse domain 16 Tl'ye arkadaşımıza kalıyor.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domain 16 Tl ile MazlumHost arkadaşımıza kaldı. pm attım dönüş bekliyorum.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuda İş Bankası ödeme olacağı belirtilmişti. "Mazlum Host" iş bank ya da herhangi bir banka ile para gönderemeyeceğini belirtip, türkcell kontör ile satışı istedi. Kabul ettim fakat bu sefer de admin [at] netbankasi.com msn adresimi de istedi. Kabul etmeyince olmaz o zaman diyip kestirip attı. Ben sadece domaini satışa çıkardım. Yanında msn adresimi de verecem demedim.
Bu sebeple domain en yakın teklifi veren Borte45 arkadaşımıza kaldı.

MazlumHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuda İş Bankası ödeme olacağı belirtilmişti. "Mazlum Host" iş bank ya da herhangi bir banka ile para gönderemeyeceğini belirtip, türkcell kontör ile satışı istedi. Kabul ettim fakat bu sefer de admin [at] netbankasi.com msn adresimi de istedi. Kabul etmeyince olmaz o zaman diyip kestirip attı. Ben sadece domaini satışa çıkardım. Yanında msn adresimi de verecem demedim.
Bu sebeple domain en yakın teklifi veren Borte45 arkadaşımıza kaldı.

msn adresini vermezsen belki ben siteyi kurdultan sonra sen o msn ile sitem hakkında millet ile anlaşma yapacaksın sana niye güveneyim

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şartlar en başta belirtilmeliydi. Artı satan kişi artık o msn adresini kullanamaz hale getirilmeli tabi.

neden kişi başkasına güvenmek zorunda kalsın ki?

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
msn adresini vermezsen belki ben siteyi kurdultan sonra sen o msn ile sitem hakkında millet ile anlaşma yapacaksın sana niye güveneyim

arkadaşım o msn adresi seninde gördüğüm gibi onaylanmamış ve onaylanması imkansız bir adres. msnde konuşmaktan başka hiçbir işe yaramaz. yani ne mail alabilir ne de mail gönderebilir. ayrıca seninde bildiğin gibi tek konu mail değildi. mailden önce sorun ödemeydi. konuda iş bank ödeme olduğu belirtildi. sen ödemeyi kontörle yapacağını söyledin. bir de aklıma takılan mazlumhost diye bir siten var. orda da ödemeleri kontör le mi alıyorsun ?

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yeni okudum bu gidişle bana kalacak diyordum ki mesajınız geldi ..
Şu karışıklıktan sonra cıks:) su msn olayı cok ilginç. Neyse aranızdaki mevzu ,,,
Umarım anlaşırsınız tekrar ama aradan kaç gun gecmiş ve ben teklifim üzerine başka teklifler gelince zaten gecerliliğii kaybetmiştir teklifim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5