İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık N99 i2 (2.seri/piyasadaki en kaliteli çin telefonu)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ürünü alalı yaklaşık 1 ay oldu. hiç bir sorunu yok. gerçekten piyasadaki 1.seri plastik n99 gibi değildir. telefonda çizik dahi bulunmamaktadır. sesini anlatmaya gerek yok. tv ve diğer tüm özellikler sorunsuz. satıcılardan kime sorarsanız sorun piyasadaki en sağlam çin telefonu budur ve gerçekten orjinal nokiaların çoğundan bile kalitelidir. Ve telefon kaydettirilmiştir. imei yi internetten sorgulayabilirsiniz. (alıcıyla anlaşıldıktan sonra imei verilecek ve depozito alınacaktır. imei kopyalanmasına karşın)

Fiyat; 170 YTL'dir.

Piyasada sıfırı 230-280 arası değişiyor. (ki bundan daha ucuzlarıda var tayvan üretimli. çin orjinli telefonlar hepsi kayıtsızdır. satıcı kayıtlı der ancak telefon diğer aletleriyle beraber özel poşette satılıyor ve bu poşeti açmadan kayıt imkansızdır.)

Satış nedenim; Paraya ihtiyacım var.

Fotoğraf temsilidir. Ciddi alıcılar varsa telefonun kendi fotoları koyulacaktır. (aşağıdaki fotoğraftaki telefonun aynısıdır)

N9I-2-jpg-59-8544.jpg

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fiyat hemen al 150ytl dir.

piyasadakilerin hepsi kayıtsız kayıtlı diyen yalan söyler şirketlere 10-15 tane satıyorlar hepsi geri iade ediliyor

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım neden milleti suçlama yoluna başvuruyorsun ki ?

Sitesi var kontrol edilir kayıtlı mı değil mi ortaya çıkar.Kendi ürünün için tanıtım yap başkalarına laf söylemektense . Adam açar poşeti kaydını yapar o kadarda sorun değil yada imei alır yapar ne var ki ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım neden milleti suçlama yoluna başvuruyorsun ki ?

Sitesi var kontrol edilir kayıtlı mı değil mi ortaya çıkar.Kendi ürünün için tanıtım yap başkalarına laf söylemektense . Adam açar poşeti kaydını yapar o kadarda sorun değil yada imei alır yapar ne var ki ?

hiç bir alakamız olmadığı halde konulara yorum yapmayalım lütfen. sitesinde git kontrol et adam kayıt için başvurduk siteye geç işliyorlar diyor.. 20 telefoncu tanıyorum (çin malı satan) 20side aynı şekilde yapıyor..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kamera yazdığı gibi 5mp değil. Kısaca şöyle diyim 1mp civarı.

Türkçe Menu
1 Mp Kamera
3D Stereo Sound
3.0" Dev Dokunmatik Ekran
Kalem Kalibrasyonu
Video Kayıt (Sesli Video Kayıt)
Tuş Takımı Kullanmadan Parmaklarınız İle Dokunarak Mesaj Yazabilme
Dokunmatik Kısa Yol Tuşları
360 Saat Bekleme Süresi
Bluetooth
Mp3&Mp4&Mp5
Fm Radio ( kulaklıksız )
T.v. Özelliği
( Sim Kartsız Ücretsiz Kesintisiz 16 Saat T.v. İzleme İmkanı )

Alarm , Ajanda , Hesap Makinesi ,Ortam Sesleri Kayıt , Mp3-Mp4 Player , Kronometre , Gprs , Wap , E-Book , Bluetooht , Radyo , Sms , Mms , Oyun , v.s...

En beğendiğim özelliği konuşurken ses değiştirme ayarlardan kalın erkek, kadın, çocuk vs. ses yapıp sesiniz karşı tarafa öyle gidiyor şakalamada birebir :)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Dostum satışa müdahele etmekten pek hoşlanmam ama yanıltıcı cümlelerde kullanmayalım.

Piyasası 230-280 demişsinde, 150$'dan sıfırını istediğin kadar verebilirim.

Hazır msj atmışken bide teklif sunayım bari. Ürüne 100 YTL veririm, düşünürsen ulaşırsın.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Konudışı : millifantazi özel mesaj atamadım mesaj kutun dolu. Msn de girmiyorsun buraya 100 lira verene kadar bizim 50 lirayı ver diyecektim de :)

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benzer modelleri 120 dolar toptan veririm.Tek satış yoktur,5 farklı model var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5