İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Nokia N97, Samsung S5300 ve Htc Sensation garantili

ceykan_42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Nokia N97, Samsung S5300 ve Htc Sensation
garanti belgeleri
Htc Sensation 700TL (15 ay garantisi mevcuttur)
Samsung S5300 (daha iki haftalıklıktır)
Nokia N97 garanti belgesi yok

Fiyatları:
Htc Sensation: 700TL
Samsung S5300: 250TL
Nokia N97: 200TL

telefon fazlalıgından satıyorum hiçbir sorunu yoktur azami miktarda pazarlık payı vardır teklıflere açıgım
Samsung S5300 fatura kampanyasından aldıgımdan dolayı orjinal kulaklık sd kart yoktur.istanbul içi elden teslim edebilirim istanbul dısında ise önce para hesaba yatırılır sonra cihazlar kargo aracılıgı ile adrese gönderilir.
Dediğim Gibi kaçırılmayacak ürünler tekliflerinize açığım şimdiden ilgilenenlere tşkr eder saygılarımı sunarım.

N97 nin fotoları
Ekli dosyayı görüntüle 4308
Ekli dosyayı görüntüle 4309Ekli dosyayı görüntüle 4310Ekli dosyayı görüntüle 4311Ekli dosyayı görüntüle 4312
Samsung S5300 fotoları
Ekli dosyayı görüntüle 4313Ekli dosyayı görüntüle 4314Ekli dosyayı görüntüle 4314Ekli dosyayı görüntüle 4315
htc sensation resimleri
Ekli dosyayı görüntüle 4316Ekli dosyayı görüntüle 4317Ekli dosyayı görüntüle 4318Ekli dosyayı görüntüle 4319

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sensation hakkında bilgi verirmisiniz; garantisi varmı, faturası mevcutmu ve taksit imkaanı varmıdır? almayı düşünebilirim

ceykan_42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantisi mevcut 15 ay garantisi bulunmakta faturası var taksit imkanı şöyle olabilir sahibinden yada sanal pazardan get açarım o şekilde yapılabilir telefonda sadece ses tuşu düşmüş kapaktan sorun olacak birşey değil sıkıntısız sorunsuzdur 675e verebilirim almaya karar verirseniz

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
garantisi mevcut 15 ay garantisi bulunmakta faturası var taksit imkanı şöyle olabilir sahibinden yada sanal pazardan get açarım o şekilde yapılabilir telefonda sadece ses tuşu düşmüş kapaktan sorun olacak birşey değil sıkıntısız sorunsuzdur 675e verebilirim almaya karar verirseniz

düşüneyim bi kararımı pm atarım

ceykan_42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki hiçbir sıkıntısı yok öyle olsa satmam dediğim gibi telefon fazlalıgından satıyorum aklında dusundugun bır fıyat varsada çekınmeden söyleyebılırsın sonucta mal alıyorsun para verıyorsun kardesım bende mal alıp sattım siz düşünün düşündüğünüz bir fiyat varsada söylersınız bende bakarım uygunsa satarım size

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
tabiki hiçbir sıkıntısı yok öyle olsa satmam dediğim gibi telefon fazlalıgından satıyorum aklında dusundugun bır fıyat varsada çekınmeden söyleyebılırsın sonucta mal alıyorsun para verıyorsun kardesım bende mal alıp sattım siz düşünün düşündüğünüz bir fiyat varsada söylersınız bende bakarım uygunsa satarım size

açıkcası c6-01 im var pek kullanmadım onu satıp alabilirim

ceykan_42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartla alacak olursan sanalpazardan get acabılırım kardesım bakıp 12 taksıt nasıl yapabılıyoz onu arastırmam lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5