İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık okul sitesi veya tasarım - 300 YTL

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okulumun siteme beklediğim ilgiyi göstermemesi üzerine bende bir boşvermişlik içerisine girdim ve maalesef ki hostu süresi bitince site kapandı. ÖSS kampına girme hedeflerimi de dikkate alınca, yapmış olduğum tasarımın boşa olduğunu anladım. Bu nedenle, bu ihtiyaçların bolca olduğu günler içindeyken birçok kişinin yaptığı gibi bir satış ilanı vermenin hem benim açımdan hemde ihtiyacı olan kişiler açısından iyi olabileceğini düşündüm.

Sitenin demosu şuan için yok, eğer çok gerekirse demo yükleyebilirim. Ancak görüntüsüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://metroayakkabi.net/ref/suleymancelebilisesi.net.jpg

2 şekilde satış düşünüyorum.

1. Tasarım: PSD + Fontlar

2. Full Paket: Psd + Fontlar + kodlanmış, kullanıma hazır hali. Yani ftp'ye atıp gerekli ayarlardan sonra sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Full paket'te neler var derseniz:

* Admin panelli anket bölümü
* İstatistikler bölümü
* Günün sözü, günün esprisi vs.
* Tavsiye etme bölümü
* Bilmem kaç bin kelimeli sözlük
* Ajax ile desteklenmiş haberler bölümü
* Flash menü
* Menülerde oldukça hoş tooltip'ler
* 3 şarkılı flash müzikçalar

Ayrıca anasayfa ajax ve js ile desteklenerek kodlanmıştır. (php) Farklı tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır. (ie - netscape - opera - safari)

Daha detaylı bilgi almak isterseniz mesajınızda aklınıza takılanı sorubilirsiniz.
Tasarım 2 kişiye satılacaktır. Ben bir daha bu tasarımı kullanmayacağım.

Ücret:
Yalnızca tasarım: 150 YTL
Full paket: 300 YTL

Tasarımın yalnızca size satılmasını istiyorsanız : 500 YTL (başka bir yerde görmeyeceğiniz garanti edilir )

Telefon numaram için mesaj bırakmanız yeterli.

Saygılarımla
Kubilay GÜLER

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası kuralları okumadım. Kurallara aykırı ise zaten silinir konum. Demoyu şuan ekleme olasılığım yok birkaç güne ekleyebilirim ancak ..

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası kuralları okumadım. Kurallara aykırı ise zaten silinir konum. Demoyu şuan ekleme olasılığım yok birkaç güne ekleyebilirim ancak ..
ok demoyu koyunca birazda indirim yaparsan iyi satıs olacagına ınanıyorum cunku kısıye ozel 1 script ve tasarım olmuycak fiyattaki indirime göre ve demoyu gorursem alıcı olabilirim.

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndirim yapmayı düşünmüyorum ancak illa ki bir pazarlık payı olacaktır :D

Sizin aklınızdaki fiyat nedir? Pm atabilirsiniz ..

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demoyu gormeden 1 fiyat vermem imkansız sonucta 1 gelirde elde etmeyeceğim yanlızca eskı okulumun mezunlarını toplamak icin yane demoyu gorunce bi fiyat pm atarım

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
güzel görünüyor ellerinize sağlık.demoyu eklerseniz bende görev yaptığım okul için düşünebilirim.yalnız editlemesi gerken yerler olacak o konudada yardımcı olurmusunuz? iyi satışlar diliyorum.

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demoyu eklediğimde size haber veririm. Editlenmesi konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum ...

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bi aralar demo vercem dıodun noldu hala beklemekteyiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5