İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Online Müzik Dinletme Scripti

Gökhun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti alan bir arkadasın hostuna kurdum. Sanırım yakında kullanmaya
baslayacaktır.

Referans Demo adresi: http://www.efemuzik.com/index.php

İstenen minimum fiyat: 30 YTL
Edit: Yeni sürüme baslamam nedeniyle fiyatı 20 lira asagıya cekiyorum.
Yeni surum sayet bir sorun olmazsa bir sure icinde cıkacak ve SEO + diger ek ozellikleriyle beraber 100 lira olacaktır. Scripti daha once alan arkadaslara surum yukseltimi ucretsiz olacaktır. Diger arkadaslar bu yeni surum icin 20 lira yukseltme ucreti odeyeceklerdir. Daha sonra alacaklar icin ise(ilk olarak alacaklar) belirttigim gibi 100 lira olacaktır.

Kategori, yazılımın içeriği nedir: (Trafik(bandwidth) Gereği Olmayan) Mp3 Dinletme Scripti

Lisans bilgileri:

Öncelikle belirteyim basit bir PHP yazılım, emegin aslı veritabanında, kurulumu da bir o kadar kolay; script marez veya geliştirme vs. değildir.Tamamen özgün. Nette buna benzer bir site görmüştüm, kendimce bende bir mp3 dinletme scripti olusturdum admin panelini yapamadım, ancak veritabanindan muzikleri cektim, böylelikle script daha da ayrıcalıklı oldu. Şuan admin paneli üzerinde de çalışıyorum. 1500 tane mp3'ü veritabanından çekerek kullanıcılara sunar. Mp3'ler ***.com var oldukca calacaktır muzikleri oradan cekmektedir. ***.com'undaa yıllardır kesintisiz acık oldugunu ve ek alan adı oldugunu dusunursek sorun olmayacagı acıktır. (pmyle nerden cektigini belirtebilirim)

Scripte yeni parçaları admin paneli olmadıgı icin veritabanından kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken dilediginiz
mp3 ftpden hostunuza atmak ve veritabanında yolu göstermek
şöyle söyleyim önce mp3leri yukler sonrada yolları yazarsanız
bu islem 1 mp3 ekleme basına 1 dakika zaman alacaktır.

Ancak veritabanindan cekim sistemi; hostunuzda mp3 barındırmadıgınız icin sizin icin daha faydalıdır. Tercih size kalmıs...

Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız

Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:

Yok.
Veritabanından cekerseniz; tıpkı youtube oynatan video siteleri
gibi sorumlulugu atmıs olursunuz. Hostunuzda mp3 barınmamıs
olur. Diger turlu de mü-yap müzik dinletme sitelerine
indirme olmadıgı icin biraz daha ılımlı, fazla yukselip goze
batmadan uyarmaz. Zaten tum muzik dinletme sitelerinin yedek
domaini olur. Şuan müzik dinlettiği için kapanan site yok, uyarı alanlarda
her ihtimale karsı yedek domainlerine yoneldiler.

Adsense den gelir kazanmaya yonelik olarak; sayfalar farklı
pencerede acılmaktadır. Adsense de bu şekilde daha verimli
olduğu test edilmiş onaylanmıştır :) Msn ve mail adresim demoda en altta; script yazılım: kısmında mevcuttur. adıma tıklamanız yeterli

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye nereden müzik çekmektesin ayrıca ek siteler ekleyebilirmiz? admin paneli ne zaman bitirirsin diye planlıyorsun? ve son olaeak dinleme bölümünde açılan pencereye seo uygulatmakta bu planda var mı? site adresini özelden gönderirsen sevinirim.

Gökhun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım mesajım az oldugu icin pm yollayamıyorum.

Mail adresine yolladım cevapları...

Scriptin tasarımını bir kac sene once bir sitede gormustum, daha sonra kendim yazdım basit ve farklı bir sekilde. 5 php dosyası + 3 klasöründen olusuyor. Ve en onemlisi emek isteyen yeri 1500 parcanın tek tek girildigi sql veritabanı. Küçük ama etkili bir script. Trafik sorununa da birebir...

Şu sıralar admin paneliyle ugrasamıyorum. Zaten biterse aşırı derecede geliştiririm ve fiyat artar. Şuan scriptle ilgilenecek zamanım yok.

Seo planda var. Zaten bunu gerceklestirsem script mükemmel olur fiyatı artar ancak seo konusunda fazla bilgim yok. Çalışıyorum ama başarabilirmiyim bilmiyorum.

Bir siteye daha sattım. Ancak o arkadaş farklı bir tarz için kullandıgı icin; (projesinin kopyalanmasını istemediği için) referans olarak vermememi rica etti. Bende istegini yerine getiriyorum.

Google çekimi oldukça iyi; bir süre sonra şarkı adı sanatçı adından bile gelen olabiliyor.

Referans olarak göstermeme izin veren alıcılar oldukca zaten memnuniyetle demoya yazarım.

Admin paneli olmamasına ragmen sqldan kolaylıkla istedigin mp3leri ekleyebilirsin.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
S
Lisans bilgileri:

script marez veya geliştirme vs. değildir.Tamamen özgün. Nette buna benzer bir site görmüştüm, kendimce bende bir mp3 dinletme scripti olusturdum admin panelini yapamadım,

özür dilerim maksadım konu baltalamak değil lakin ben w*rez'e düşmüş bir scripte fazlasıyla benzettim.

tikladinlehx7.png

tasarımı olsun kullanılan js olsun ve dinletme sistemi benzer gedi

Kod:
  <PARAM name="URL" value="sess/49b6042760101b6d93336f6687362df5.asx">

http://web.archive.org/web/20061022161248/http://www.tikladinle.com/

siz yazdıysanız neden örneğin switchler aynı (sirala.php?alfa=G)

http://web.archive.org/web/20061022161248/

mesela ben olsam
sirala.php?alfa=G değilde. sirala.php?harf=G şeklinde yapardım. İkisinin düzenide aynı olması biraz garip geldi. Yanılıyorsam affedin.

Gökhun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarıda da belirttigim gibi scripti ismi yanlıs hatırlamıyorsam mp3dinlesek cm da gormustum ilk olarak. O site de; liste gibi, admin paneli gibi, site ici arama gibi bir cok ozellik vardı aynısını oluşturmaya çalıştım ancak admin panelini ve kişiye özgü liste sistemini yapamadım. Zamanım olunca öncelikli olarak seo ve admin panelini halletmeyi düşünüyorum. Zaten bu dediklerimi yapınca tasarımda da bazı degisiklerle biraz daha pahalı ama google cekimi had safhada kaliteli bir script olusturmayi dusunuyorum. Scriptin suanda da google cekimi oldukca iyidir. Verdigin link mp3dinlesek.com un marezi olabilir.
Bu script 5 php dosyası + 3 klasöründen olusuyor. Ve en onemlisi sql veritabanı zaten..
marez'ini kullanmak isteyen arkadas varsa pmyi senden alsın. Tabi çalışıyorsa güle güle kullansın. Yok benden almak isteyen olursa mesajım yukarda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5