İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Oyun Sitesi - PR3 - Alexa 237K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sitenin icerigi %40 a kadar ozgun eklenmistir cogu oyun resimleri tarafimizdan hazirlanmistir, Site fiyati icin teklif veriniz teklifleri degerlendirip en yuksek teklife satmayi dusunuyorum. Herkeze pm atmayacagim ciddi oldugunu dusundugum kisilere pm atma hakkimi kullanacagim

Satis nedeni: ihtiyac ve yogunluk

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
pm alabilirmiyim.
yalnızca oyun sitesimi oyun eğlence demişsiniz

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adres nedir? gelir nedir? hit nedir? bu tür bilgiler ile birlikte pm alabilirmiyim.

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
nedense silinmis ozellikler bilmiyorum, taslak halinde vardi halbuki vbulletin ozelligi gitmis heralde bi form yapmislardi su an gozukmuyor ilgilenirler heralde kisa zamanda

T

trgy

Misafir
Çalışma yapıyorum arkadaşlar açıklama yapmıştım ama sanırım görmediniz.

db hatası veriyor eklenti o yüzden 1-2 gün içinde hatasız bir şekilde full versiyon olarak kurulacak.

Özür dilerim bu hata için.

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Çalışma yapıyorum arkadaşlar açıklama yapmıştım ama sanırım görmediniz.

db hatası veriyor eklenti o yüzden 1-2 gün içinde hatasız bir şekilde full versiyon olarak kurulacak.

Özür dilerim bu hata için.

Onemli degil kaptan sen sur gemini :)) olur boyle calismalar

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Konu kitlensin daha fazla kimseye pm atmayacagim, site ismini ogrenince ne gecior ellerine anlamiyorum alacaksaniz niyetiniz varsa alin, (kimseye tas atmadim konu tartisilmasin lutfen)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5