İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Oyun Sitesi

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site adresi: oyunkanka.com
İstenen minimum fiyat: 100 ytl
Sitenin açılış tarihi: hatırlamıyorum tam tarihi
Kategori, sitenin içeriği nedir: Flash Oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link: +300 tekil ( %99 google hit'i )
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahilmidir: hyr
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: hyr
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

hemen al fiyatı 200 ytl'dir arkadaşlar + 300 tekili vardır hafta sonları 500 tekil'i görüyor site ile ilgilenicek zamanım olmadı( dershaneye başlıyacağım paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum )

Kolay Gelsin

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bu script sanalvadi arkadaşımıza ait oyunları ile birlikte 50 ytl ye o satıyor zaten bunu satman bence doğru değil

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım bu script sanalvadi arkadaşımıza ait oyunları ile birlikte 50 ytl ye o satıyor zaten bunu satman bence doğru değil

fikrini sormadım arkadaşım doğru veya deil o sanalvadi ve benle ilgili bir konu lütfen gereksiz mesajlar yazmayalım site satışından sonra script tekrar kullanılmıyacağı için sorun da olmıcaktır..

Kolay Gelsin...

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bu satış usulsüz olur aalaca olanlar bunuda göz önünde bulundursun

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca su an sanalvadi ekibiylede konuştum yazılımı satamazsın sadece domaini satabilirsin eğer yazılımında satılması halinde gerekli işlemler başlatılacaktır. bu yanıt size !!!!

aYRICA EK OLARAK YUKarıdaki şablonda

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

bunları nasıl yazabilirsin lisans sanamı ait hemde sınırsız yazmışsın
bu yazılımı satanda alanda şu an suçlu duruma düşer !!!

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
burası tartışma yeri değil herkez işine baksın ben SCRİPT'i satmıyorum sitemi satıyorum içinde script ile birlikte forumdaki mesajları araştırın bu scriptin bulunduğu siteler satılmaktadır...satış'ı baltalamak yada yorum yapmak için mesaj yazmayın....

- Lisans ücretini ödemeden kullanan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.

denmiş ben lisans ücretini ödedim vede şu anda lisanslı kullandığım domain ile birlikte satıyorum

dün tekil 533

Bugun Tekil kullanıcı : 700 olmuştur

Satış Dewam etmektedir kolay gelsin...

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle düşün ben sana boğaz köprüsünü yada myneti satmaya kalktığımda göreceğim işlemlerin aynısını ....

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şöyle düşün ben sana boğaz köprüsünü yada myneti satmaya kalktığımda göreceğim işlemlerin aynısını ....

Arkadaşım saçma saçma şeyler yazma ya alıcakmısın , almıcakmısın gerçekten cıwıttınız git parkta kum oyna yada git boğaz köprüsünü satın al konumu sapıtıyorsun sinirlerimi bozuyorsun .....

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım terbiyeni takın kum oynamayı bırakalı 20 yıl oldu senın o oturdugun sıralardan geçelide 15 yıl oldu

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
eğer böyle bir konu var ise yani script sanalvadinin ise(ki kanıt yok şu anda)

tescillemişler mi ?

Onlara ait olduğunu gösteren bir belge var mı ?

eğer öyleyse arkadaşımızın bunu satması hem etiğe hemde yasaya uygun değil

ama tescil vs yok ise sadece etiğe uygun değil.. ki eğer yok ise lütfen işlem başlatılacak gibisinden iddialarda bulunmayınız .

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
offfffffff offfffffffff arkadaşlar kafanız mı güzel anlamıyorum

şimdi ben sanalvadi arkadaşımızdan oyunkanka.com domain'i için script'i satın aldım başka sitede kullanmıyorum zaten script zendli kullanılamaz script lisansı vardır vede bu domain için alınmıştır bende başka sitelerde kullanmıcam vede aldığım script ile birlikte SİTEMİ satıyorum "script değil site satıyorum parasını verip aldığım script'te bunun içinde lisanslı scripttir vede başka sitelerde kullanılmayacaktır....

"benim oturduğum sıralardan 15 yıl önce geçmişsin ama 3 defa daha o sıraları geçmen gerekiyor arkadaşım.... " İyi Geceler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
offfffffff offfffffffff arkadaşlar kafanız mı güzel anlamıyorum

şimdi ben sanalvadi arkadaşımızdan oyunkanka.com domain'i için script'i satın aldım başka sitede kullanmıyorum zaten script zendli kullanılamaz script lisansı vardır vede bu domain için alınmıştır bende başka sitelerde kullanmıcam vede aldığım script ile birlikte SİTEMİ satıyorum "script değil site satıyorum parasını verip aldığım script'te bunun içinde lisanslı scripttir vede başka sitelerde kullanılmayacaktır....

"benim oturduğum sıralardan 15 yıl önce geçmişsin ama 3 defa daha o sıraları geçmen gerekiyor arkadaşım.... " İyi Geceler

Açıklamandan dolayı teşekkür ederim..Sanırım diğer arkadaşımızda gereken cevabı aldı.Olay açık.

Ama lütfen insanların kişiliklerine yorum yapmayın.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar site hafta sonları +700 tekili geçmektedir

3 gün için hemen al fiyatı 150 ytl...

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle katılıorum adam bu siteyi ömrü boyunca satamayacak mı bu script monte edildi diye saçmalıktan başka birşey değil .. . satışını baltalamayın arkadaşın kolay gelsin kardeş

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bide anlasanız adam siteyi ve script üzerinde ki haklarını devrediyor :D bende burayı boğalar arenası sanırdım çocuk parkıymış

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunupcuyuz; boş adamsın defol git konudan
1-Sen onların avukatı mısın ? Kendilerini savunabilirler.
2-Satarken bu scripit devredilemez diye bir sözleşme görmüş mü arkadaş ? hyr
3-koska vbulletin lisansları satılırken, sen şu oyun scripti devredilemez diyosun sen git kumda post kas.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5