İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Oyun Sitesi..

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi : www.oyuncity.net

PageRank Değeri : 2

Google'a indexli sayfa sayısı : Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz..

Sitenin hiti : Açılalı 35 gün falan oldu , Ortalama 150 hit var. Ancak hit'ler artış gösterecektir çünkü 2 gün önce sitemizin PageRank değeri 2 oldu. Hiçbiryere banner reklam vs.. vermedik. Sadece dizinler , arama motorlarına kaydettik. Güzel reklamla 500-1000 gibi rakamlara ulaşmanız çok kolay olacak.

Hit kaynağı : Extreme Verilerine Ulaşmak İçin TIKLAYIN!

Banlı olduğu Sponsor : Banlı olduğu Hiçbir yer yoktur..

Reklam geliri : Reklam işine hiç girmediğimiz için bunu bilemiyoruz. Sitede ne banner reklam var nede kendi adsense reklamlarımız. Bu site için , şimdiye kadar hiç maddi amaç düşünmediğimiz için gelir hakkında hiçbir fikrimiz yok..

Site Açılış Tarihi : 15 Şubat 2007

Domain transferi : Domain İsimTescil.NET hesabımızda kayıtlıdır. İsimTescil.NET hesabınıza anında ve ücretsiz transfer yapılacaktır.

Açıklama : Site komple satılacaktır , oyunlar sitenin host'unda barındırılmaktadır. Site herşeyiyle satılacaktır ; 1500 Oyun'da buna dahildir.

Satış Nedeni : Kurduğumuzdan beri ilgilenemedik siteyle.. Google hitleriyle yoluna devam ediyor. İlgilenildiğinde büyük şeyler başarılabilir..

İstenilen Ücret : 175 YTL

SİTE SATILDI ! İlginize Teşekkürler ;)

Saygılar , Teşekkürler . .

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin temasını tamamen bizzat kendim oluşturdum. Ancak script'i biryerden indirip kurdum. Dürüst Olmak Gerekirse ; VVarez olma olasılığı yüksek.. Ama şimdiye kadar hiç sorun çıkartmadı , çıkartacağınıda zannetmiyorum. Yüzlerce site aynı sistemi kullanıyor.

Ancak dediğim gibi tema tamamen bana ait.. ;)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu script marez değil. bedava dağıtılmakta lisanslı bir scripttir ancak alttan lisans bilgileri kaldırılmış. Kaldırmak yasak sadece.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5