İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık oyun sıtesi

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ismi www.oyunnehri.com siteyi yenı actım 3 aylık hostuda var 15 gun fılan oldu sıteyı acalı sitenin bana maliyeti 180 mılyondur siteyi satmayacaktım ama paraya ihtiyacım var bu yüzden satısa cıkardım tekliflerinizi bekliyorum.Ayrıca sitedeki oyunlar özel yukletilmıstır.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satıs guncel arkadaslar.suan 2 ruud ve bi arkadas daha msj atmıstır fakat geri dönmediler bu yuzden satıs suruyor.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar siteyi satacagım minimum fiyat 200 ytldir 200ytlden acık artırma seklınde teklif verebilirsiniz mın. artırma 2 ytldir 260 ytl hemen aldır pm atıp donmeyen arkadaslara tesekkür ediyorum

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
soruların artmasını engellemek için satış şablonuna göre sitenin özelliklerini yazsan daha iyi olmazmı.Hayırlı satışlar diliyorum(örneğin banı varmı kazancı varmı v.s)

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar banı yok kazancıda yok suan sıte yenı ama baya ozen gosterildi siteye isimde hos

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5