İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Özgün Oyun Scripti (Istakoz Oyun Scripti v1)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istakoz Oyun Scripti v1

Demo adresi: www.istakoz.org
Özgün tasarımla yeni bir kopya: 100 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Oyun scripti
Lisans bilgileri: PHP-Fusion tabanlıdır, sınırsızdır.
Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 2 kopya daha satıldığında.

Satıcının eklemek istediği notlar:

PHP Fusion tabanlıdır ve tamamen özgün yazılımdır, scriptin kullanıldığı tek yer www.istakoz.org adresidir. Sadece 2 kopya daha satılacaktır, şu ana kadar 1 kopya satılmıştır. İsteyene İngilizce versiyonu da vardır. Satışa 2300+ oyun db, resimleri (thumbnail) ve açıklamaları dahildir. Admin paneli PHP Fusion ile aynıdır, bu panel site üzerinde tam kontrol sağlar. İstenilen alana reklam kodları gömülebilir. Upload hizmeti için için ekstra ücret almıyoruz. İsterseniz script+db CD ile istediğiniz adrese kargolanır, kargo ücreti alıcıya aittir. Script kurulumu ücrete dahildir. Her kopya için özgün tasarım yapılacaktır.

Not: Şu an oyunların bir kısmının upload işlemi bitmiş, bir kısmının upload işlemi devam etmektedir. Bu yüzden bazı oyunlara bugün için ulaşamayabilirsiniz. Yarın tamamı upload edilmiş olacaktır.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script özgün olduğu ve sadece 2 kopya satılacağı için fiyatın normal olduğunu düşünüyorum.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konusunda gerekli açıklamayı bir üstteki mesajda yaptım. Ayrıca sadece script değil 2300+ da oyun var resimleri ve açıklamalarıyla birlikte.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakma ama dostum (benim fikrime göre) bu script tek bir site için bile satılıyor olsa o kadar para etmez.Umarım satarsın kolay gelsin...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
script çok hoş ama firefox u pek sevmiyor. onada göz atmalısın

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script çok hoş ama firefox u pek sevmiyor. onada göz atmalısın

Evet biliyorum, Firefox'da problemler var. Üzerinde çalışıyorum, o problemi halledeceğim. Yorumun için teşekkürler.

@KraListe, Teşekkürler, görüşüne saygı duyuyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
seo yok,tasarım olarak sanırım tam bitmemiş,
ama fiyat bitmiş gibi duruyo :).Ama haklısın 2 kere satıcam demişsin.Peki satın alanlar kaç kere satıcak sence.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ettiğim madem fiyat üzerine bu kadar yorum geldi, sizce kaç para eder o zaman bu script ?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence renkleri değiştirip 6 7 adet farklı yap . 2300 oyunla beraber 100 ytlye satabildiğin kadar sat . Zaten oyun sitelerinin bir başkasında aynısının olması çokta önemli değil . Önemli olan sitenin reklamı.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence renkleri değiştirip 6 7 adet farklı yap . 2300 oyunla beraber 100 ytlye satabildiğin kadar sat . Zaten oyun sitelerinin bir başkasında aynısının olması çokta önemli değil . Önemli olan sitenin reklamı.

Onu da düşündük ama amaç 3 tane elit kopya satmaktı. Zaten birini sattık. Geri kalan 2 kopya da birbirinin aynı olmayacak, tasarımlar değişik olacak. Ayrıca seo üzerine de çalışıyorum, scripti alanlara seo eklentisini de vereceğiz.. Seo için demoyu güncelleyeceğim yakında.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya mesela ben şu anda www.sonoyunlar.com dakini almayı düşünüyorum vede 50 ytl bence scirpt çoooook guzel ama tabi sen 2-3 kişiye satacagın için pahalı istiyorsun ondan fiyat pahalı geliyor :)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konusunda herkesin yüksek olduğuna kanaat getirmesinden dolayı ilk kopyayı açık artırma usulü ile satıyorum o zaman. Açılış fiyatı 100 YTLdir, en düşük artırma 20 YTL. Açık artırma son tekliften 24 saat sonra kapanır. Teşekkürler..

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
100 ytl çok ya etmez o kadar 45 ytl anca eder tasarım adına bişi yok zaten hayırlı işler

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer arkadaşlar her yerde kullanılan, özgün olmayan scriptleri 50 YTLden satıyor, biz özgününü 100 YTLden açık artırmaya çıkarıyoruz millet fiyat beğenmiyor :) Daha ne yapayım bedava mı vereyim ?

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer arkadaşlar her yerde kullanılan, özgün olmayan scriptleri 50 YTLden satıyor, biz özgününü 100 YTLden açık artırmaya çıkarıyoruz millet fiyat beğenmiyor :) Daha ne yapayım bedava mı vereyim ?
arkadaşım kimseyi suçlama lütfen,, kimin neyi kaça nasıl sattığını yorumlayamayız, bilemeyiz çünkü..
Kimse sana ne kadara satman gerektiğini söylememiş zaten,
bu senin fiyat politikan bizde değerlendirdik nacizane,
bol satışlar..

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseyi suçladığım yok ki zaten, diğer oyun scripti satan arkadaşlar da biliyor bunları.. Sen suçlama olarak algılamışsın kimseyi suçlamıyorum.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence 100 ytl çok fazla değil script için çok diyen arkadaşlar oturup hiç script yazmamışlar sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5