İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Pc 'ler 15 adet ister tek tek ister toplu

K

kilislim

Misafir
Satılık Pc ler 15 adet ister tek tek ister toplu alın

Özellikleri:

AMD Anthon Xp 2600+ CPU
256 MB DDR Ram
128 MB NVIDIA Gforce FX 5200 Ekran Kartı
Asus A7V8X-X Mainboard + Sound Card + 4 Adet USB Girisi
Vestel 17' Inc Monitör ( Siyah)
Optik Maus ( Spedy Marka)
Multimedia Klavye (Siyah)
ATX Kasa (Beyaz)
7 Tanesinde 40 + 40 = 80 GB Hard Disk (sygate)
8 Tanesinde 80 GB Siemens Hard Disk
5 Tanesi Flopy + 52X CD Rom lu
Ana Bilgisayarda + CD writer + 120 GB hdd WAR.

Üstünde hediye olarak (32 adet yeni oyun) windows xp kurulu + cafe kullanımına göre ayarlanmış chat prog vs vs.
Bilgisayarlar şuanda internet cafe işletiyor, alıcı gelip görebilir.
Fiyatta herhangi bir indirim/pazarlık ksinlikle olmaz, bilgisayarlar çok temiz internet cafeyi bir bayan işletiyor ve bakımını ben yapıyorum.. Bilgisayarların özelliklerinin aynı olması da bir avantaj olur, ghost olayını kullanırsınız.

şuan çok uykum war eksik parça yazdım mı bilmiyorum, pc lerin her birisine 750 YTL istiyorum görüşmek isteyenler [email protected] msn adresinden veya 05368970982
05556066560 nolu telefonlardan ulaşabilirler

Not: Pc ler istanbul fatih dedır, herhangi bir yol masrafı tarafımızdan ödenmez.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel teklif fakat fiyat çok yüksek geldi bana yoksa düşünürdüm 3 tane

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu şekilde satacağını sanmam bunları cafeyi devredersen ancak o şekilde alıcı bulursun... Yoksa o fiyattan ben sıfırını satabilirim dileyen herkese... Hatta heryerden alınabilir..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar malesef çok yüksek ben bu işi yapıyorum ve çok daha altına 0 toplayabilirim bence biraz indirime gidin

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende Sıfırını Toplarım O Fiyata...
Ayrıca internet Kafe Bilgisayarı Genelde Ekmeğini yemiş Olur ki Bu Fiyata Zor Alıcı Bulursun..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dostum gerçekten fiyat çok fazla. Amd 3500 64bit işlemcili pc aldım samsung monitörüyle beraber 800 e. Bence fiyatı biraz indir satış kolaylaşır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5