İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik php haber Script

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmastercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADASLAR ILGISIZLIKTEN DOLAYI SITENIN SCRIPT SATILACAKTIR!
BU SCRIPT TAMAMIYLE KENDI TARAFIMDAN HAZIR SCRIPT EDITLENMISTIR

SCRIPT DEGERI 100 EURODUR ÖDEME YURT DISINA HAVALE YADA PAYPAL HESABIMA ÖDEME OLARAKTA GECILEBILIR!

1.SITE DEMOSU ICIN TIKLAYIN!

2.SITE DEMOSU ICIN TIKLAYIN!

(SITELER BIR SPOR HABER SITESI IKI HABER SITESI SCRIPTIDIR HANGISINI BEGENIRSENIZ ONU SATIN ALABILIRSINIZ YOK EGER BEN IKISINI ALMAK ISTIYORUM DEDIGINIZ ZAMAN FIYAT IKI SCRIPT ICIN 150 EURODUR

SITE SCRIPTINI ISTEDIGINZ KADAR ODMAINLER BÖLEBILIRSINIZ SCRIPT DAGITILAMAZ ZATEN PARA VERILIP ALINAN BIRSEYDE BELESE DAGITILMAZ AMAALINDIKTAN PARASI ÖDENDIKTEN SONRA KENDI TARAFINIZDAN BASKLARINA SATIS YAPABILIRSIZ SCRIPT LISANS SORUNU YOKTUR BU ISTEN ANALAMAYANLAR VARSADA SITESINE KENDIM TARAFINDAN KURULABILIR TABI SADECE ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA!

ILETISIM ICIN MSN MAIL ADRESI [email protected]

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADASLAR ILGISIZLIKTEN DOLAYI SITENIN SCRIPT SATILACAKTIR!

siz beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün. ilgisizlikten dolayı script mi satılırmış :D

webmastercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kardesim almiyacaksiniz ne dalga geciyorsunuz! Ne yapacaktim ya ben buraya ilgisizlikten dolayi script beles deseydim ucardiniz günlerce bu script editlemek icin ugrastim bende emegimin karsiligini istiyorum zaten sizin gibi cok bilmisler oldukca daga cok emek hirsizligi yapilir bu memlekette degerli yorumlarinizi kendinize saklayin belki isinize yarar!

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kardesim almiyacaksiniz ne dalga geciyorsunuz! Ne yapacaktim ya ben buraya ilgisizlikten dolayi script beles deseydim ucardiniz günlerce bu script editlemek icin ugrastim bende emegimin karsiligini istiyorum zaten sizin gibi cok bilmisler oldukca daga cok emek hirsizligi yapilir bu memlekette degerli yorumlarinizi kendinize saklayin belki isinize yarar!

aynen arkadaşa katılıyorum adamın konusun niye baltalıyorsunuz
biraz saygı gösterin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5