İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Potansiyel Sahibi Site

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen fiyat: 5000 YTL
Sitenin açılış tarihi: 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Resim Galeri
Günlük hit sayısı, kaynak link: 7k ile 10k ( Alexa )
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Sınırlama Yok
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Site adresi: Özel Mesaj ile verilecektir.
Satma nedeni : Zaman Problemi
PR değeri varsa linki : PR5
Varsa sitenin aylık getirisi : 300$ ( Aşagı Yukarı )

Satıcının eklemek istediği notlar:

Sitenin dogal backlink sayısı 120k yı geçkindir. google index , link , info problemi olmadıgı gibi bir çok kendini ispat etmiş sitenden kalıcı baglantıları mevcuttur.

Emek verirseniz 3 -6 ay içerisinde şu anki durumunda 3-5 kat yukarıda olacaktır.

Ödemelerinizi paypal ile yaparsanız 4500$ fiyatı.
Ödemelerinizi Kredi Kartı ile Trade olarak yaparsanız yani bir ürün karşılıgı siteyi de verebilirim 5250 YTL

ahmetodabasoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin gelirini aylık 300$ demişsin bu da aşağı yukarı bir rakam istediğin fiyat bence çok 5000 ytl satarsın inşallah ama sanmam.

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz burada site satıyoruz arkadaşım 300 ytl ben kazanırım 1000 ytl sen kazanırsın. Ben link satmıyorum sen satarsın olur sana 600 ytl aylık gelir. Sitede google dan başka bir gelir yok.

Selim61 bilgiyi gönderiyorum.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende pm alabilirmiyim?

Yalnız aklınızda bulunsun, genelde adsense kazancının max 7 katı ile satılır. 1 senelik kazancına site almak demek, 1 sene sabit gittiğini varsaymak demek. Bu belli riskden dolayı satışlar 4-7 ay lık kazancına göre yapılır.

Fiyatı biraz düşürebilirseniz, alıcıyım. Server masrafı varmıdır? Serverın özellikleri nelerdir?

gokseles

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de bilgi alabilirmiyim lütfen eğer hala satılıksa

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense 1$ kazanıyor aylık buna göre almak istemeyen varsa almasın.
Site 5-10k arası hit pr5 20k index 130k backlink dmoz indexli hala birileri Adsense den bahsediyor. 200$ adsense den kazanan site 300$ link satışından kazanıyorsa ne olacak? 250$ da ana sayfa reklamından vs? Amatörce site meraklıları lütfen bilgi istemesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5