İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık pr 2 egitim sitesi ve hediyesi

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bilgisayarim yok o yuzden sablona uygun ilan veremiyorum
Site adresini pm ile isteyiniz
Site 4 yilliktir
Pr 2 gunluk hiti 1k civarinda
Gecen yil 6k lari gormekte idi askere gittigimden beri ilgilenilmedi(sonrasinda saglik sorunlarimdan oturu cok ilgilenemedim)
Sitenin hicbir bani vs hilesi hurdasi yok 4 yildir aktif adsensense odemesi aliyorum
Icinde yaklasik 9800 tane konu
19000 tane etiket 850 civarinda organik yorun var
Hitin tamami google ve diger arama motorlarindan gelmekte
Ve organik olarak bircok .tr uzantili linki var ben,hic link calismasi yapmadim ne iceri ne.disari
fiyat olarak 600 tl dusunuyorum
Isi bilen biri iki ayda bu parayi kazanir
Ayrica hediye olarak gecen yil aldigim ve hic ilgilenemedigim
Www.kadincadunya.org sitesinide verecegim ki sitenin 4,8k civarinda begenili sayfasida bulunmakta (sayfa da cok aktif degil sanirim begeni kasilarak toplanmis)
Cok vaktim ve bilgisayarim olmadigindan lutfen gercek anlamda ilgelenmeyen mesgul etmesin alicinin izmirde olmasi tercih sebebimdir devir ve tasima islem le rini yuzyuze yapmak acisindan
Telefondan mesaj yazma kiskence gibi o yuzden lutfen ciddi alici o olmayan gereksiz mesaj gondermesinayrica bana 0544 442 84 almis dort tenfe ulasabilirdiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5