İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık PR:3 domain (bedavadan biraz pahalı)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain: www.mp3donkey.com
PR: 3
Ücret: 15 YTL

İsmin anlamını merak edenler olabilir, edonkey ağındaki mp3'lere siteden link vererek bir mp3 sitesi kuracaktım böylelikle sunucumda mp3 barındırmicaktım ama elimde başka projeler var şu an. isteyen iletişime geçsin msn'den
admin - at- iyimi.com

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain transferlerinin yapılabilmesi için, domain bitiş süresine bir yıl eklenmesi zorunludur. Domain transferleri için Karegen.com herhangi bir ekstra ücret almamaktadır. Transfer ettiğiniz .com, .net, .org, .biz, ve .info uzantılı domainler için yıllık sadece 7.9 $ kayıt ücreti ödersiniz. Ödemelerinizi ister banka havalesi , ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.
domain karegen'de kayıtlı, siz de bir hesap açıp transfer talebinde bulunursanız transfer ücreti ödemenize gerek kalmaz..

M

muziklist

Misafir
vala hayret ediyorum ne güzel işte prli domain hiti de var ve 15ytl millet tatilde yoksa alırlardı birde r10.net e de yaz arkadasim eski forumdakiler orda belki orda alan cikar ok

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satılmıştır tatilde olanlara geçmiş olsun :) birkaç gün sonra PR:4 web sitesi satışa çıkaracam, hazır script ile birlikte.. O da ucuz olacak..

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr4 siteyi satışa çıkarınca bana pm at ilk önce alırım belki :) :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5