İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık pr3 gelirli oyun sitesi ( Çok Ucuza )

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : oyunlar99.net
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 300
Minimum artırma: 30 ytl
Site hiti: 3-3,5 k extreme
Hemen Al: 450 Ytl
Açık artırım bitiş tarihi : son tekliften 12 saat sonra
Sitenin aylık getirisi: 90 dolar (ads.) + 50 - 100 ytl link satısı
Sitenin açılış tarihi: 8 aylık
Kategori, sitenin içeriği nedir: oyun sitesi
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

Yukarıda bahsettiğim gibi sitenin günlük kazancı 3 dolardır. Adsense ss leri bilahere gönderilecektir. Bu kazançlı siteyi satmamızda neden sitenin botnet saldırı alıyor olmasıdır. Türk ve yabancı hosting firmaları aylık 10 ytl veya dolara sunucularında barındırabileceklerini soylediler fakat elimizdeki site sayısının fazla olması ve düşük kazançlı siteleri elimizden çıkarma stratejimiz neticicesinde bu siteyi satmaya karar verdik. Siteye eşdeğer oyun sitelerinin fiyatlarınının 750 ytl den başladıgını biliyoruz. Yaklaşan pr güncellemesinden dolay nakit akışı sağlanması lazımdır. Bu yüzden kısa süredesatabilmek için cui bir rakam belirledik. Sitenin backlikleri sağlamdır. 3 hafta öncesine kadar kız oyunları kelimesinde 6. sıradaydı fakat bhost değişikliği sonucu 2. sayfaya düştü. kaliteli sağlam bir kaç siteden link alarak 1 hafta içinde ilk sayfaya cıkabilirsiniz. Bunun garantisini para iadesi olarak temin edebiliriz. Siteden link almak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Talep ettiğimiz ücreti 1 ayda çıkartabilirsiniz.

Sadece ciddi alıcılar pm yoluya iletişime geçsinler.
İyi çalışmalar.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat düşerse iletişime geçebilirsiniz..

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunlar99

Evet arkadaşım içerik onlife den geliyor site 25 tane html dosyasından olusuyor. google da yumurcak tv oyun99 oyun 99 oyunlar 99 oyunlar99 kız oyunları vb. kelimelerle arama yaparak sitenin durumunu oğrenebilirsiniz. Siteyi saldırıdan dolayı godaddy e tasıdım. Oda az önce mail ile odemede hata var diyerek hesabı kapatmış.

Siteye yazık oluyor, emekler boşa gidiyor. Fiyatı son olarak 375 ytl ye düşürüyorum. Sağlam sunucusu olan birisi çok büyük kar etmiş olacak bu alışverişten.

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hite ve kazanca göre site çok ucuz gerçekten.. Elimde çok iş var :) boş domainler beni bekliyor :) Onlar olmasa almayı düşünürdüm.. Hayırlı satışlar kardeş..

Jaguarist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
search-earn.com partner üyeliği var 600 ytl lik üstüne 250 ytl verirsen anlaşabiliriz.

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
search-earn.com bunedir dostum oda yenimi cıktı ? Ben elimde olmayan paraya para dedem. Vallahi arkadaşlar şöyle bi düşünüyorumda bu fiyata bu siteyi almaya tereddüt ediliyorsa bende satmıyorum. Bırak çürüsün :) ne uğraşıyorsun.

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, hosting sorunları halledildiğinden dolayı site normal fiyatına ve değeri kavuştu. Sanırım bir çok arkadaş olayı değerlendirmekte geç kaldı. Site için r10 da ayrıca satış müracaatı açılmıştır.
Hosting sorunları halledilebilindiği için yukarıdaki satış fiyatı iptal edilmiş olup sitenin yeni satış şablonu şu şekildedir;

Site adresi: Oyunlar99 | Kız Oyunları | Oyun99 | Oyun99.com | Oyunlar99.Net | Oyun Oyna | Oyunlar 99 | Oyun 99
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 400 ytl
Minimum artış miktarı: 20 ytl
Minimum satış rakamı: 500 ytl
Hemen al Fiyatı: 550 Ytl (Pazarlık Yapılır)
Sitenin aylık getirisi: 90$ Ads. + 75 Ytl Link Satışları
Açık arttırma sonlanma zamanı: Son tekliften 2 saat sonra.
Sitenin açılış tarihi: 31-Ağustos-2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: + 2k ( extreme sitede mevcuttur. )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 6 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçerik İle Birlikte Satılıktır
Hosting dahil midir: Değildir. host, godaddy'de. Aylık 10 ytl ücreti vardır.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahildir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Hiçbir zaman
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hiç bir problem yok.

Siteyi acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Site bir müddet botnet saldırıları aldığı için kapalı kalmıştır. Site godaddy 'ye tasındıktan sonra saldırı yapılamamıştır. Yetkililer sorunları halletmiştir. Site tam anlamı ile bir markadır. Aramalardaki anahtar keywordlere bakarsanız birçoğu oyunlar 99 aramasınddan gelmektedir. Yeni katagoriler aaçarak hiti 3-4 katına çıkartmanız mümkündür.
Not: Adsense ss leri sadece ciddi alıcılara gönderilecektir.
Hemn al fiyatı ile ilgilenen arkadaşlar pm. ile iletişime geçebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5