İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Pr4 : Dosya.IN

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi:www.dosya.in
Sitenin açılış tarihi: 20.12.2006 / 2 ay dolmadı
Kategori, sitenin içeriği nedir:Dosya ve Program indirme sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 1000+

http://extremetracking.com/open;unique?login=ruen5
Kaynak: Google

Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:

Site script database ve içindeki herşey ile satılıktır.

Hosting dahilmidir:Hayır

Banlı olduğu sponsor varmı:Google ADSENSE.Eğer, indirilme sayfasındaki google reklamı kaldırılırsa ban kaldırılacak.

Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Lisansı yok.

Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Lisans yok.

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

Site ortalama 20-30 gb band. yemekte.Sebebi bazı çok tutulan dosyaların site ftpsinde olmaları.
Sitede programdan ziyade dosyalarda bulunmaktadır.Ek olarak,forum sitemdeki modlar tarafından hazırlanmış kitap özetleri,ödev/projeler bölümündeki dosyalarda koyulmakta ve iyi hit getirmektedir.Görüldüğü gibi en çok indirilen dosya 3 gün içinde o hiti kazanmıştır.

Googleda indexli sayfa sayısı : 1800
http://www.google.com/search?source...-8&rlz=1T4GGLG_en___TR208&q=site:www.dosya.in

10.500 program bulunmaktadır.Otomatik inndir.com kaynaklı haber almakta ve otomatik program toplamaktadır.Yorum yapmaya izin verilmekte sadece size onaylamak kalmaktadır.

Scriptin orjinal halinin inndir.com scriptiyle hiç bir alakası yoktur.
Dizaynı %70 değiştirilmiştir.
Şimdiki hali : www.dosya.in
Orjinal hali: www.dosya.in/orj.JPG

Site pr4 sitedir.% 90 seo uyumludur.

Açık arttırma ile satılacaktır.
Başlangıç : 150 ytl
Minimum arttırma : 10 ytl
Hemen al : 300 ytl
Açık arttırma sonlanma : 15.02.2007

Ayrıca hemen al ile alana 2 ay, arttırmayla alana 1 ay www.forumera.com da sağ tarafta kayan banner reklamı hediye.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açık arttırma bu sitede durdurulmuştur.Hemen aldan anlaşacağımız kişiler çıkmıştır.

İlgisizlik sebebiyle iyinette satış yapmayı düşünmüyorum artık.Bu kaçıncı oldu sayamadım.
Kilitlensin lütfen

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık arttırma bu sitede durdurulmuştur.Hemen aldan anlaşacağımız kişiler çıkmıştır.

İlgisizlik sebebiyle iyinette satış yapmayı düşünmüyorum artık.Bu kaçıncı oldu sayamadım.
Kilitlensin lütfen

biraz garip olmamismi sence? insanlar ilgi duymak zorunda değilki. insanlar domain yada içerik işine yaradiği zaman ilgileniyorlar. "demekki ihtiyaci yokmus kimsenin. ama senin bu sebepten dolayi foruma laf söylemen doğru değil bence. en azindan o kadar mesaj yazmissin geçmişini bilen insansın bu forumun. değerlendirmeyi yapabiliyorsundur."

saygılarımla

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediğin gibi mesaj sayımdanda anlaşıldığı gibi, uzun zamandır buradayım.
Bu ilk olmadı.Farklı forumlarda net cevaplar alıyorum hep,kendi şahsi fikrimdir.Şahsi yaşadıklarımdır.Genelleme yapmak yanlış olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5