İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Pr5 Tekil 3000 Download Sitesi

D

dit

Misafir
Arkadaşlar ilgilenemediğim için www.jetdownload.com u satıyorum. Pagerank değeri 5 olup günlük ziyaretçi sayısı 3000 civarında değişmektedir. 7000e yakın Kayıtlı program sayısı ile Türkiyenin en büyük 3. yazılım arşividir. Basit bir yönetici paneli ile kolayca yönetilebilmektedir. Henüz 4 aylık siteyi domain+script+hosting olarak satıyorum. Hosting ise SadeceHosting ten 1 ay önce alınmıştır. Google adsense kazanımları aylık 150$ civarındadır. Açıkartırma usulü bu hafta içi en yüksek teklifi veren arkadaşa satacağım tekliflerinizi veya yorumlarınızı lütfen cevap olarak belirtmeyiniz. Özelden mesaj atınız. Şimdiden teşekkürler...

msn: [email protected]

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google AdSense ile ilgili loglari bana ozelden gonderebilir misin?

D

dit

Misafir
arkadaşlar ayrıntıları görmek isteyen arkadaşlarımız için link:
Bkz. 10 nolu cevap

BU ARADA SON DURUM: 300 YTL

E

EnigmaTR

Misafir
hayrola
250 den 300 e mi çıktın:)

bence 750 ye bile satma..gerçekten bir daha bulamazsın böyle hazır düzeni..emek o kadar ucuz değil..

T

tahtakale

Misafir
adsense istatistiklerini bu şekilde yayınlamanın suç olduğunu sanıyorum.

R

Radyoblue

Misafir
tahtakale' Alıntı:
adsense istatistiklerini bu şekilde yayınlamanın suç olduğunu sanıyorum.

Allahim ya ne hastalar var,suç ile kurallara aykirilik arasinda daglar kadar fark var.suç isledi simdi bu arkadasi kesin hapse atarlar.Hem baska bir yandanda sanane kardesim,adsense görevlisimisin.Her forumda beynen özürlü bir iki kisi cikar.Bidaha diyeyim tahtakale sanane.

D

dit

Misafir
Arkadaşlar adsenseyi bu şekilde yayınladığımız için üyeliğimizi iptal ederlerse hemen kaldırıyorum çünkü alan arkadaş da bundan istifade etsin isterim.

NOT:W0W arkadaşımız 350 YTL verdi en son

T

tahtakale

Misafir
Radyoblue' Alıntı:
Allahim ya ne hastalar var,suç ile kurallara aykirilik arasinda daglar kadar fark var.suç isledi simdi bu arkadasi kesin hapse atarlar.Hem baska bir yandanda sanane kardesim,adsense görevlisimisin.Her forumda beynen özürlü bir iki kisi cikar.Bidaha diyeyim tahtakale sanane.
Ben oraya yasak yazacağıma yanlışlıkla suç yazmışım
Bu benim bir hatam oldu ve hatamı düzeltiyorum.Peki senin bana özürlü ve hasta gibi tabirler kullanman ne kadar doğru?
Bana "sana ne?" demişsin ama bu konuda seni ilgilendiren bir şey göremedim.Burası fikir platformu ve ben seviye mi koruyarak konuya düşüncemi ilettim.
Tarafıma yaptığın hakaret dolu sözler içinde konuyu yönetime iletiyorum şuan.

R

Radyoblue

Misafir
Hayir benim kizginligim sanki bu konuyu acan arkadasin yoluna tas koymak istermissin gibi bir izlenim aldim.Bir kelime dahi olsa cümlenin anlami tamamen degisiyor.Sen yazdigin yaziyi bir daha okumuyormusun.Yasak yazsaydin zaten tek kelime etmezdim.

D

dit

Misafir
Arkadaşlar benim yüzümden aranız bozulmasın zaten türkiyede kaç kişiyiz, lütfen...
Ayrıca şu anda sitede gördüğünüz tasarım benim 1 ay önceki tasarımım. Ben tasarımı değiştirince google yeni sayfaları taramadı. Ziyaretçi 1/3 azaldı. Bugün hemen eski tasarımı tekrar yükledim 2-3 güne kalmaz hitler yine 3,000i geçer, istersenizbekleyin. Hitlerin anahtar kelimelerle alakası yok, belki 5-10 link farkettiriyordur o kadar. Bu ziyaretçi düşüşünün sebebi ise yeni tasarımda alt kategori kullanmadan programları sınıflandırmamdı. Eskiye geri dönmek zorunda kaldım. Söylediğim ziyaretçi rakamından şüphelenen varsa 2-3 gün beklesin. Zaten Cumaya kadar satışta olacak site...

T

tahtakale

Misafir
dit' Alıntı:
Arkadaşlar benim yüzümden aranız bozulmasın zaten türkiyede kaç kişiyiz, lütfen...
Ayrıca şu anda sitede gördüğünüz tasarım benim 1 ay önceki tasarımım. Ben tasarımı değiştirince google yeni sayfaları taramadı. Ziyaretçi 1/3 azaldı. Bugün hemen eski tasarımı tekrar yükledim 2-3 güne kalmaz hitler yine 3,000i geçer, istersenizbekleyin. Hitlerin anahtar kelimelerle alakası yok, belki 5-10 link farkettiriyordur o kadar. Bu ziyaretçi düşüşünün sebebi ise yeni tasarımda alt kategori kullanmadan programları sınıflandırmamdı. Eskiye geri dönmek zorunda kaldım. Söylediğim ziyaretçi rakamından şüphelenen varsa 2-3 gün beklesin. Zaten Cumaya kadar satışta olacak site...
Google kurallarına göre değil capture etmen, yazı olarak bile yazman yasak.
Bazıları senin yoluna taş koyduğumu düşünüyor ama bunu hangi sonuca göre çıkarttı onu anlamak çok güç.Mesajımda da görüldüğü gibi amacım seni korumaya yönelik bir uyarı.Neyse, bazıları özür dilemek yerine üste çıkmayı seviyorlar. :cool:

D

dit

Misafir
Kaldırılan site istatistikleri ile ilgili cevaplar geliyor. Arkadaşlar adsense yayınlamak yasakmış onun için kaldırdım. Sitenin 01-12 Mayıs arası 60$ adsense kazancını gösteren bir resim dosyasıydı yayınladığım.

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa bu yumurtlayan tavuğu kesmek gibi bişey bence... Az olsun sürekli olsun.. Para olsa 500 bile verirdim...

D

dit

Misafir
Arkadaşlar durum sadece ilgilenemediğim için değil acil paraya da ihtiyacım var. Varol un da söylediği gibi zaten fiyat şu an 375 ama 500e kadar çıkmasını bekleyeceğim zaten.
Herkeze ilgilerinden dolayı teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5