İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Program Download Scripti

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kendime yazdığım download scriptini satmaya karar verdim.

Demo adresi : www.iyidownload.com dan bakabilirsiniz.

Scripti full seoludur bütün sayfaların metalarını tek dosyadan istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Scriptte RSS ve Sitemap özellikleride mevcut.

Admin panelinde program ekleme silme düzenleme kategori / alt kategori ekleme silme düzenleme haber ekleme silme düzenleme işlemleri mevcut.

yonetsy8.gif

Scriptin ücreti 150ytl dir.
Tek bende olsun dersiniz 500ytl / demodakinide silerim.

İletişim için pm atabilirsiniz yada profilden msn adresini ekleyebilirsiniz.

Saygılar.

Loft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takas düşünürmüsünüz? Forumda satılık script'lerim mevcut. Bakın uyarsa p.m atın yapalım bi alışveriş sizle.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 max 5 kişiye satılacak kaan.

loft bakıyorum scriptilerine düşünürsem pm atarım ;).

TURK_CH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Loft bir Sahtekar Burak Eskin

arkadaslar Loft denilen sahistan kesinlikle tasarim almayin bu sahis ismi burak eskin dir.Benim arkadas bundan tasarim almisti bende buna siparis verdim odemeyide yaptim fakat bu serefsiz sahis benim illaki gerek diye benden domain sifrelerimide aldi irc sifrelerimide ve degistirmisti tum bilgileri site tasarimimida yapmadi ama amacina ulasamadi isvicrede oldugum icin burda guvenlik cok saglam tr de olsaydim sitem elden gitmisti sakin ha is yapmayin kim diyorsan burak ben TURK www.turkchat.ch bu tasarimi arkadasa yapmis ve tek sana satiyorum diye satmisti bende arkadasdan kopy yapip degisiklikler yaptim 200 ytl haram olsun sana.o simdi asker . osman rasim cocugu

admin arkadasim atin su pisligi bence burdan cok kisiyi dolandirmaya devam edecek.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5