İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık rehberturizm.com

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain adresi:rehberturizm.com
İstenen minimum fiyat:30 YTL
Domain kayıt tarihi:2008-01-07
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Domain satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok
Domain Yeri : isimtescil.net ( isimtescil hesabınıza ücretsiz transfer)

Satma nedeni : projem ve zamanım yok
PR değeri varsa linki : yok
Alexa sıralaması linki : yok
Satış sonlanma tarihi : yok

NOT: Arkadaşlar bu domaini bir arkadaşımdan bir ticaret karşılığı aldım herhangi bir projem ve zamanım yok boşuna beklemesin diye satıyorum. Elimde fazla domain birikti, Ek olarak hatırlatmak istiyorum bu alan satış alanı domainin fiyatı vb. konularda yorum ve eleştiri yapmayın lütfen , yanlış anlaşılmasın malumunuz zorla satmıyorum. Tek fiyat veriyorum, düşünen arkadaşlar PM atabilir. Teşekkür ederim

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Teklifi değiştiriyorum, Yukarda adı geçen domainle ilgili olarak ücret yerine 2. el Otomobil ilan Sitem için linkle takas edebilirim. Diğer şartlar aynen geçerlidir.

* 3 aylık text link karşılığında
* En az PR3 ve mümkünse otomobil, ilan veya alışveriş tarzı siteler olursa iyi olur

Türkçe içerik ve Tr ziyaretçili olmak koşuluyla Bir de Böyle tekliflerinizi bekliyorum, Teşekkür ederim.

KONU EDİTLENMİŞTİR : Adı geçen domainin satışı , Forum dışında gerçekleşmiştir. Bilgilerinize....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5