İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sağlık Sitesi

forlife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenilen Fiyat:500tl
Sitenin Aylık Getirisi:10tl ve üzeri
Sİtedeki özgün yazı Adeti: 317
Sitede reklam varmı: Evet Suan Adsense Reklamları mevcuttur ( Adsense dahil değildir)
Sitenin Kategorisi:Sağlık Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı:100-200
Banlı Olduğu Sponsor:yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:yok
Site İçi Optimize Ayarları Tam
Responsive (Mobil Uyumlu) Tema
Sitedeki Yazılar tarafımızca yazılmış özgün makalelerdir.

Siteyle yeterince ilgilenemediğinden satma kararı aldım. Teması Safir Gölge teması olup 100tl verilerek alınmıştır. ayrıca 100 tl ödenerek site içi optimizasyon çalışması yapılmıştır. bir kaç kezde ücret dahilinde tanıtım yazısı yazdırılmıştır. Şuan günde 100-200 arası tekil ziyaretçi almaktadır. ilgilenilmesi halinde çok daha fazla ziyaretçi çekecektir. site içerisinde toplamda 317 özgün içerik bulunmaktadır. uzunlukları ortalama 200 300 kelimedir. normalde verdiğim emek ve yazılarıda duşunursek bu fiyattan fazlasını edeceğini düşünüyorum ancak bi köşede durmasındansa satmaya karar verdim. alacak arkadasa hayırlı olsun.

legolasTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm alabilir miyim siteyi ? [MENTION=72443]forlife[/MENTION];

forlife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site satilmistir

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5