İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık script ve siteler

xreklamlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Takas olur ama ilk başta siz takas edeceğiniz malları benim hostta deneyin bana güvenmeyen mesaj atmasın arkadaşlar biz de söz namustur ...
Bir sivaslı yalan dolan iş yapmaz..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Takas olur ama ilk başta siz takas edeceğiniz malları benim hostta deneyin bana güvenmeyen mesaj atmasın arkadaşlar biz de söz namustur ...
Bir sivaslı yalan dolan iş yapmaz..

Bu sözleri söylemen için herhangi bir neden varmıydı?
Bak herkesin içine bir şüphe düşürdün!

xreklamlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yapam güven meselesi olmassa ben ne yapam bendeki ler kurulu sistemler
almak isteyen
tek tek kurup göstersin ki bendeki hostta calısıyormu
gecen biri bot karsılıgı script sattım hostum hariç heryerde calısıyor benim işime yaramıyor
koca reseller hsotumu o script icin değiştiremem

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ben takas önerdim arkadaşa ama önce siz verin siteyi yada script i sonra ben veririm dedi bende kabul etmedim sonuç itibarıyla tanımıyoruz. Sonra olmaz dedim hala takasa açık ise önce o sonra ben. Güven meselesi ise itraderime bakabilirler.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emlak scriptini siz mi yazdınız yoksa emlaksitesikur.com un 3 senedir ortalıkta gezen scriptine mi benzettim acaba?

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben takas önerdim arkadaşa ama önce siz verin siteyi yada script i sonra ben veririm dedi bende kabul etmedim sonuç itibarıyla tanımıyoruz. Sonra olmaz dedim hala takasa açık ise önce o sonra ben. Güven meselesi ise itraderime bakabilirler.

YellowMoon a şahsen ben kefilim

manymen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödevindirin son fiyatı 50 mi hocam ? bişiler yap alayım onu ,tam aradığım gibi bişey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5