İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık scriptler aranıyor

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satılık scriptler aranıyor

emlak , oyun , genel portal , mp3 , ilan , insan kaynakları , haber , download , hitlist , ticaret portalı

gibi konularda google'da indexlenme sorunu olmayan kodlama dili önemli olmayan scriptler aranıyor.

Ayrıca size göre iş yapabilicek güvendiğiniz konularda scriptlerde olabilir.

scriptler sıfırdan da yazdırılabilinir ayrıca lisansı size ait kullanılmakta olan scriptler de olabilir.

Tekliflerinizi p.m. olarak bekliyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne ozellikler istedigini bilmeden, genel bir teklif nasil sunulabilir acikcasi bilemiyorum. Insan kaynaklari genis bir konu, icine gunler surecek calismalar da yapilabilir, basit bir cv upload 20 dk'da da yapilabilir. Teklif geliyorsa, neye gore geliyor anlayamadim. Sanirim bastan yazilmasindan cok elde bulunanlardan istiyorsun.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 scripti var asp. Kendim yazdım kullandım çok güzel indexlendi (yaklaşık 1000 sayfası 1-2 ayda)

çok kullanışlı. hergün mail geliyordu çok güzel bir sistem ama mp3 ünüz az diye :) hitmp3.biz 'di site belki biliyorsundur.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlık scripti acilen aranıyor
sıfırdan kodlama veya hazır elinde olan

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlık scripti orjinal bir tasarıma sahip olması lazım.
başka birşey yok.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide sen script arıyorsun:) o script bir çok kişiye satılacak nasıl orjinal olmasını bekliyorsun pardon??? orjinal olmasını istiyorsan bir webmaster ile çalışmalısın.

O

omerinfocus

Misafir
aeDating & JobSearch ve Classifield Scriptlerini Lisansli Olarak Temin Edebilirim
OmerInfocus

O

omerinfocus

Misafir
JobSearch DemoSunu Resmi Sitesinden Gorebilirsiniz
DEMO
WebDate JobSearch Classified aeDating Scriptlerini Lisansli Olarak Temin Edebilirim.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hitlist olarak maximp3list.com un scriptini satabilirim sana kimsede yok yazan bi kişiden aldım özel olarak.ilgilenirsen özelden ulaşabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5